Serwis sprzątający w kurorcie narciarskim

Niestety, ogłoszenie jest już nieaktualne.

Spróbuj znaleźć interesujące Cię oferty wybierając jedną z poniższych opcji:

Praca za granicą: Praca Hotelarstwo / Gastronomia / Turystyka Praca za granicą: Praca Andora Praca za granicą: Praca El Tarter Praca za granicą: Praca Pokojowy / Pokojówka
APLIKUJ
APLIKUJ
Aplikuj na to stanowisko
+ Dodaj CV x
Pan euro sol
DANE FIRMY
 

ZWIĘKSZ SWOJE SZANSE NA NOWĄ PRACĘ, APLIKUJ NA PODOBNE OFERTY

Pokojówka we Francji od 1700 EUR netto

2024-07-12 | Do Twoich obowiązków będzie należało: Sprzątanie i utrzymanie w czystości pokoi i części wspólnych obiektu. Sprawdzenie czystości pościeli, ręczników. Stosowanie standardów hotelu.

Pokojówki Francja hotele

2024-07-12 | Opis stanowiska:Praca od zarazDbanie o czystość w 3,4 lub 5 gwiazdkowych hotelach położonych w miejscowościach turystycznych. Praca w młodym zespole.Praca również dla par.

Niemcy praca w hotelach

2024-07-11 | Generalny asystentZadania general assistant to: sprzątanie pokoi, praca w hotelowej restauracji lub pomoc w kuchni.Osoba piastująca stanowisko General Assistant pomaga w hotelu w miejscach gdzie potrzeba dodatkowej osoby. Wszystkie hotele dla których rekrutujemy to obiekty min 3 gwi...

Pokojówki Francja hotele

2024-07-11 | Opis stanowiska:Praca od zarazDbanie o czystość w 3,4 lub 5 gwiazdkowych hotelach położonych w miejscowościach turystycznych. Praca w młodym zespole.Praca również dla par.

Pokojówki Francja hotele

2024-07-10 | Opis stanowiska:Praca od zarazDbanie o czystość w 3,4 lub 5 gwiazdkowych hotelach położonych w miejscowościach turystycznych. Praca w młodym zespole.Praca również dla par.

x

Wyślij zgłoszenie

Załącz CV (opcjonalnie)x
Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych przez INTERDANET Łukasz Kuncewicz z siedzibą w Łodzi ul. Gdańska 54, 90-612 wpisaną do ewidencji działalności gospodarczej przez Urząd Miasta Łodzi pod numerem 47724, NIP 727-23-47-158, REGON: 473250880 (zobacz pełne dane) na potrzeby obecnych oraz przyszłych rekrutacji oraz na ich przesłanie do Pracodawcy . Jednocześnie oświadczam, że zapoznałam/em się z treścią Polityki PrywatnościRegulaminu.
Proszę przy okazji o wysłanie mi podobnych ofert na mój adres email.
Trwa wysyłanie...
Zostajesz przekierowany
do zewnętrznego
formularza pracodawcy
Pan euro sol
DANE FIRMY

ZOBACZ INNE OFERTY TEGO PRACODAWCY

1120 € dla Pokojówki, bezplatne zakwaterowanie

2018-10-09 (Hotelarstwo / Gastronomia / Turystyka, Hiszpania, Barcelona, Barcelona, Tarragona, Pokojowy / Pokojówka) [zobacz]

Przypominamy, że pobieranie opłat przez agencje lub podmioty pośredniczące z tytułu wyszukiwania, pośrednictwa i wskazania pracodawcy jest NIELEGALNE. Dozwolone jest jedynie pobieranie od osób opłat związanych z kosztami dojazdu i powrotu osoby skierowanej, wydawania wizy, badań lekarskich a także tłumaczenia dokumentów.

Jeśli ogłoszenie jest niezgodne z prawem lub obraźliwe - poinformuj nas na czacie. Pamiętaj aby podać link do zgłaszanej oferty.

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych ofertach pracy z kategorii

Przesyłaj na mój adres email:

(Zawsze możesz zrezygnować z powiadomienia)