20 monterów wentylacji - praca w Danii

Ogłoszenie z 2017-01-10

Niestety, ogłoszenie jest już nieaktualne.

Spróbuj znaleźć interesujące Cię oferty wybierając jedną z poniższych opcji:

Praca za granicą: Praca Budownictwo Praca za granicą: Praca Dania Praca za granicą: Praca Herning Praca za granicą: Praca Monter wentylacji / klimatyzacji
Aplikuj na to stanowisko 
Dodaj CV
 

Chcesz zgłosić się do podobnej pracy? Przejrzyj ogłoszenia poniżej:

Monter wentylacji / klimatyzacji w Danii

2 monterzy wentylacji Dania Aarhus 160 dkk/h brutto

2017-11-21

Poszukujemy 2 monterów wentylacji, praca w Danii w Aarhus praca na 2-3 tygodnie (do 15 grudnia) i dalej w roku 2018. Czytaj więcej.

Budownictwo w Herning

Murarz budowlany - Dania

2017-12-12

Nr Ref: M/ 01/ DKMiejsce pracy: Vedbæk, Dania.Zakres obowiązków:Budowa nowych domów jednorodzinnych od podstaw, rekonstrukcja już istniejących. Wszelkiego rodzaju prace murarskie. Czytaj więcej.

Malarz Dania

2017-12-10

Praca dla 5 malarzy budowlanych w Danii (Århus oraz w Kopenhaga), od 1 maja 2017 (poniedziałek).Skontaktujemy się z wybranymi osobami i przedstawimy wszelkie informacje odnośnie pracy, płacy i współpracy, zakwaterowania. Prosimy o wpisanie w CV informacji odnośnie znajomości j... Czytaj więcej.

praca dla murarzy-tynkarzy w Danii

2017-12-10

Praca dla murarzy - tynkarzy w Danii  na Jutlandii w roznych miejscowosciach,  Arhus, Holstebro, Herning, Skjern,  Kopenhaga.W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy  murarzy – tynkarzy, pracownikow  do nakladania elewacji zewnetrznych w budynkach ... Czytaj więcej.

3 stolarzy do Danii

2017-12-08

Szukamy 3 stolarzy do Danii, okolice Odense. Praca od wtorku 12.12 na 5 tygodni. Praca do świąt i potem 3 tygodnie w styczniu. Praca przy amfiteatrze, praca wewnątrz - stolarka - okna, drzwi, podłogi. Czytaj więcej.

1 hydraulik do Danii, Kopenhaga

2017-12-04

Szukamy 1 hydraulika do Danii, Kopenhaga. Praca od 11.12.2017, najpierw pierwsze 2 tygodnie okres próbny, później praca od nowego roku na wiele miesięcy. Praca oferowana na długi okres czasu. Rotacje 4/2. Praca przy ogrzewaniu podłogowym, centralne ogrzewanie, kanalizacja, podł... Czytaj więcej.

Przypominamy, że pobieranie opłat przez agencje lub podmioty pośredniczące z tytułu wyszukiwania, pośrednictwa i wskazania pracodawcy jest NIELEGALNE

Dozwolone jest jedynie pobieranie od osób opłat związanych z kosztami dojazdu i powrotu osoby skierowanej, wydawania wizy, badań lekarskich a także tłumaczenia dokumentów.

Przesyłaj mi ogłoszenia z kategorii Monter wentylacji / klimatyzacji - Herning na email

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych ofertach pracy z kategorii

Przesyłaj na mój adres email:

(Zawsze możesz zrezygnować z powiadomienia)