20 monterów wentylacji - praca w Danii

Ogłoszenie z 2017-01-10

Niestety, ogłoszenie jest już nieaktualne.

Spróbuj znaleźć interesujące Cię oferty wybierając jedną z poniższych opcji:

Praca za granicą: Praca Budownictwo Praca za granicą: Praca Dania Praca za granicą: Praca Herning Praca za granicą: Praca Monter wentylacji / klimatyzacji
Aplikuj na to stanowisko 
Dodaj CV
 

Chcesz zgłosić się do podobnej pracy? Przejrzyj ogłoszenia poniżej:

Budownictwo w Herning

Malarz Dania

2017-08-20

Praca dla 5 malarzy budowlanych w Danii (Århus oraz w Kopenhaga), od 1 maja 2017 (poniedziałek).Skontaktujemy się z wybranymi osobami i przedstawimy wszelkie informacje odnośnie pracy, płacy i współpracy, zakwaterowania. Prosimy o wpisanie w CV informacji odnośnie znajomości j... Czytaj więcej.

Cieśla - Zbrojarz - Dania

2017-08-18

Opis stanowiska• wykonywanie szalunków pod elementy betonowe• wykonywanie konstrukcji drewnianych i zbrojeń• praca z rysunkiem technicznym Czytaj więcej.

CIEŚLA SZALUNKOWY

2017-08-18

Opis stanowiska wykonywanie szalunków pod elementy betonowe wykonywanie konstrukcji drewnianych praca z rysunkiem technicznym Czytaj więcej.

Zbrojarz

2017-08-18

Dla naszego duńskiego klienta poszukujemy zbrojarza.Długoterminowa współpraca. Czytaj więcej.

Prace budowlane w Danii !

2017-08-17

Poszukujemy kandydatów do pracy budowlanej w Danii. Zajęcia związane z szeroko pojętą pracą budowlaną (murarz, cięśla, malarz, szpachlarz itp.) Czytaj więcej.

Przypominamy, że pobieranie opłat przez agencje lub podmioty pośredniczące z tytułu wyszukiwania, pośrednictwa i wskazania pracodawcy jest NIELEGALNE

Dozwolone jest jedynie pobieranie od osób opłat związanych z kosztami dojazdu i powrotu osoby skierowanej, wydawania wizy, badań lekarskich a także tłumaczenia dokumentów.

Przesyłaj mi ogłoszenia z kategorii Monter wentylacji / klimatyzacji - Herning na email

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych ofertach pracy z kategorii

Przesyłaj na mój adres email:

(Zawsze możesz zrezygnować z powiadomienia)