20 monterów wentylacji - praca w Danii

Ogłoszenie z 2017-01-10

Niestety, ogłoszenie jest już nieaktualne.

Spróbuj znaleźć interesujące Cię oferty wybierając jedną z poniższych opcji:

Praca za granicą: Praca Budownictwo Praca za granicą: Praca Dania Praca za granicą: Praca Herning Praca za granicą: Praca Monter wentylacji / klimatyzacji
Aplikuj na to stanowisko 
Dodaj CV
 

Chcesz zgłosić się do podobnej pracy? Przejrzyj ogłoszenia poniżej:

Budownictwo w Herning

Monter instalacji sanitarnych - prace ziemne - DANIA od zaraz

2017-06-27

Ilość wakatów: 2Zadania: naprawy instalacji wodnych, wymiana rur, kopanie, wkopywanie, szukanie usterek, naprawa trawników/dróg po wykopach.Okres pracy: od zaraz na przynajmniej 6 miesięcy (później zatrudnienie bez pośrednictwa agencji)Godziny pracy: 37h tygo... Czytaj więcej.

Doświadczony budowlaniec/ cieśla - od zaraz na 2 miesiące - Dania

2017-06-27

Ilosc wakatow: 1Zadania: Prace ciesielskie, wylewanie podłóg, budowa i stawianie ścian etc.Okres pracy:  od zaraz na 2 miesiąceGodziny pracy: ok 45h tygodniowoMiejsce pracy: 9620 Aalestrup (obok Hobro)Wymagania od kandydatow: Doświadczenie w budownictwie i... Czytaj więcej.

praca dla murarzy-tynkarzy w Danii

2017-06-26

Praca dla murarzy - tynkarzy w Danii  na Jutlandii w roznych miejscowosciach,  Arhus, Holstebro, Herning, Skjern,  Kopenhaga.W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy  murarzy – tynkarzy, pracownikow  do nakladania elewacji zewnetrznych w budynkach ... Czytaj więcej.

Malarz Dania

2017-06-26

Praca dla 5 malarzy budowlanych w Danii (Århus oraz w Kopenhaga), od 1 maja 2017 (poniedziałek).Skontaktujemy się z wybranymi osobami i przedstawimy wszelkie informacje odnośnie pracy, płacy i współpracy, zakwaterowania. Prosimy o wpisanie w CV informacji odnośnie znajomości j... Czytaj więcej.

Cieśla, zbrojarz, operator

2017-06-26

Czytaj więcej.

Przypominamy, że pobieranie opłat przez agencje lub podmioty pośredniczące z tytułu wyszukiwania, pośrednictwa i wskazania pracodawcy jest NIELEGALNE

Dozwolone jest jedynie pobieranie od osób opłat związanych z kosztami dojazdu i powrotu osoby skierowanej, wydawania wizy, badań lekarskich a także tłumaczenia dokumentów.

Przesyłaj mi ogłoszenia z kategorii Monter wentylacji / klimatyzacji - Herning na email

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych ofertach pracy z kategorii

Przesyłaj na mój adres email:

(Zawsze możesz zrezygnować z powiadomienia)