Przedstawiciel handlowy w branży rolniczej

Rekrutacja:  stała
Prawo jazdy:  tak (kategoria B)
Zakwaterowanie:  -
Znajomość języka:  tak
Doświadczenie:  -
CV:  tak
APLIKUJ
APLIKUJ
Aplikuj na to stanowisko
+ Dodaj CV x
Unirol Parts
Borek Wielkopolski
DANE FIRMY
 
x

Wyślij zgłoszenie

Załącz CV (opcjonalnie)x
Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych przez INTERDANET Łukasz Kuncewicz z siedzibą w Łodzi ul. Gdańska 54, 90-612 wpisaną do ewidencji działalności gospodarczej przez Urząd Miasta Łodzi pod numerem 47724, NIP 727-23-47-158, REGON: 473250880 (zobacz pełne dane) na potrzeby obecnych oraz przyszłych rekrutacji oraz na ich przesłanie do Pracodawcy . Jednocześnie oświadczam, że zapoznałam/em się z treścią Polityki PrywatnościRegulaminu.
Proszę przy okazji o wysłanie mi podobnych ofert na mój adres email.
Trwa wysyłanie...
Zostajesz przekierowany
do zewnętrznego
formularza pracodawcy
Unirol Parts
Borek Wielkopolski
DANE FIRMY

ZOBACZ INNE OFERTY TEGO PRACODAWCY

Przedstawiciel handlowy w branży rolniczej

2020-06-19 (Obsługa klienta / Sprzedaż, Niemcy, Berlin, Chemnitz, Erfurt, Gera, Jena, Leipzig, Naumburg, Halle, Przedstawiciel handlowy) [zobacz]

Przedstawiciel handlowy w branży rolniczej

2020-06-05 (Obsługa klienta / Sprzedaż, Anglia, Birmingham, Ipswich, Liverpool, Londyn, Manchester, Newport, Southampton, Przedstawiciel handlowy) [zobacz]

Przypominamy, że pobieranie opłat przez agencje lub podmioty pośredniczące z tytułu wyszukiwania, pośrednictwa i wskazania pracodawcy jest NIELEGALNE. Dozwolone jest jedynie pobieranie od osób opłat związanych z kosztami dojazdu i powrotu osoby skierowanej, wydawania wizy, badań lekarskich a także tłumaczenia dokumentów.

Jeśli ogłoszenie jest niezgodne z prawem lub obraźliwe - poinformuj nas na czacie. Pamiętaj aby podać link do zgłaszanej oferty.

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych ofertach pracy z kategorii

Przesyłaj na mój adres email:

(Zawsze możesz zrezygnować z powiadomienia)