Ogłoszenia w kategorii:

ogrodnik londynProblem z pracą w Twojej branży? Znajdź inną bez doświadczenia
 • Brak aktualnych ofert?

  Kryzys w branży? Problem ze znalezieniem pracy?
  Zobacz oferty w tej okolicy bez wymaganego doświadczenia.

  2015-11-05 (Inne, Anglia, Londyn, Surrey, Ogrodnik)

  ... Londyn › Londyn Pd.-Zach. Poszukuje do pracy w ogrodach na stale. "garden maintenance and landscaping". Pd-Zach Londyn i Surrey. £9/h brutto na poczatek, £11-14 pozniej. Wymagane wyksztalcenie ogrodnicze srednie lub jakiekolwiek wyzsze. Doświadczenie nie jest wymagane ale niezbedna jest chec do nauki i umiejetnisc pracy pod presja czasu. Koniecznosc zamieszkanie w pd-zach...

  Szczegóły oferty

 • 2014-06-05 (Inne, Anglia, Harrow, Londyn, Rickmansworth, Watford, Ogrodnik)

  ... pracy na cene . praca zwykle od 8 : 30 rano do 17 : 00 Pewne wynagrodzenie ( moze byc w gotowce badz na konto minus podatek jesli na konto) ZWRACAM KOSZTY PALIWA DO MASZYN ORAZ PRZEJAZDOW MIEDZY ZLECENIAMI Prosze o zgloszenia z 1. OPISEM DROBNYM DOSWIADCZENIA 2. IMIENIEM 3. MIEJSCEM ZAMIESZKANIA W LONDYNIE na smsa PROSZE NIE DZWONIC BO CZESTO JESTEM ZAJETY, a ja oddzwonie badz opisze do...

  Szczegóły oferty

 • 2011-08-20 (Opieka / Pomoc w domu, Anglia, Tilbury, Pomoc domowa / Gosposia)

  ... share Large 5 bedroom house as accommodations Salary : Start £40k per year. Start : ASAP. REF : Essex Please send your CV to main@bespokebureau.com or call 020 7600 0201. 212.227.18.5 ogłoszenie z londynek.net...

  Szczegóły oferty


Dodaj swoje ogłoszenie
w dziale
x

Wyślij zgłoszenie

Załącz CV (opcjonalnie)x
Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych przez INTERDANET Łukasz Kuncewicz z siedzibą w Łodzi ul. Gdańska 54, 90-612 wpisaną do ewidencji działalności gospodarczej przez Urząd Miasta Łodzi pod numerem 47724, NIP 727-23-47-158, REGON: 473250880 (zobacz pełne dane) na potrzeby obecnych oraz przyszłych rekrutacji oraz na ich przesłanie do Pracodawcy . Jednocześnie oświadczam, że zapoznałam/em się z treścią Polityki PrywatnościRegulaminu.
Proszę przy okazji o wysłanie mi podobnych ofert na mój adres email.
Trwa wysyłanie...
Zostajesz przekierowany
do zewnętrznego
formularza pracodawcy
x

Szanowni Użytkownicy,

na bieżąco obserwujemy aktualne wydarzenia. Każdego dnia oczekujemy pozytywnych informacji odnośnie walki z Koronawirusem.
Cieszymy się ze wszelkich oznak solidarności w kraju i za granicą. Ta trudna sytuacja pokazuje, jak bardzo, my Polacy potrafimy się zjednoczyć w obliczu nietypowych zdarzeń.
Chcielibyśmy Was również zapewnić, że nasz portal pracuje bez zmian. Cały zespół realizuje pracę zdalnie, by zapewnić Wam nieprzerwanie najlepszą jakość usług.
Apelujemy! Dbajcie o siebie i o swoich bliskich. Przestrzegajmy kwarantanny, by jak najszybciej pozbyć się wspólnego wroga.

Z życzeniami zdrowia i cierpliwości,

zespół Poloniusz.pl