Ogłoszenia w kategorii:

ogłoszenia sekretarka angliaProblem z pracą w Twojej branży? Znajdź inną bez doświadczenia
 • Brak aktualnych ofert?

  Kryzys w branży? Problem ze znalezieniem pracy?
  Zobacz oferty w tej okolicy bez wymaganego doświadczenia.

  2010-01-14 (Inne, Anglia, Bromyard, Model / Modelka)

  ... na sekretarki ,PILNIE,placa od 250-1000 funtow tygodniowo ,wymagany bardzo dobry angielski w mowie i pismie,czeste wyjazdy ,negocjacje,export -import obsluga ponad 300 firm angielskich,ponad 1000 klientow z europy,prosze przesylac swoje cv oraz zdjecia na podany e-mail odpowiadamy tylko na wybrane cv GOLDEN CENTRE BROMYARD HR7 4BT Lokalizacja: BROMYARD UK Kontakt: GREG...

  Szczegóły oferty

 • 2009-08-21 (Administracja biurowa, Anglia, Bromyard, Hereford, Sekretarz / Sekretarka)

  ... 5,75 p/h,PROSZE O KIEROWANIE SWOJEGO SV WRAZ Z KILKOMA ZDJECIAMI NA EMAIL:golden.centre@yahoo.co.uk GOLDEN CENTRE BROMYARD HR7 4BT HEREFORDSHIRE UK TEL 07929109470 GREG Lokalizacja: HEREFORDSHIRE UK Kontakt: 07929109470...

  Szczegóły oferty


Dodaj swoje ogłoszenie
w dziale
x

Wyślij zgłoszenie

Załącz CV (opcjonalnie)x
Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych przez INTERDANET Łukasz Kuncewicz z siedzibą w Łodzi ul. Gdańska 54, 90-612 wpisaną do ewidencji działalności gospodarczej przez Urząd Miasta Łodzi pod numerem 47724, NIP 727-23-47-158, REGON: 473250880 (zobacz pełne dane) na potrzeby obecnych oraz przyszłych rekrutacji oraz na ich przesłanie do Pracodawcy . Jednocześnie oświadczam, że zapoznałam/em się z treścią Polityki PrywatnościRegulaminu.
Proszę przy okazji o wysłanie mi podobnych ofert na mój adres email.
Trwa wysyłanie...
Zostajesz przekierowany
do zewnętrznego
formularza pracodawcy
x

Szanowni Użytkownicy,

na bieżąco obserwujemy aktualne wydarzenia. Każdego dnia oczekujemy pozytywnych informacji odnośnie walki z Koronawirusem.
Cieszymy się ze wszelkich oznak solidarności w kraju i za granicą. Ta trudna sytuacja pokazuje, jak bardzo, my Polacy potrafimy się zjednoczyć w obliczu nietypowych zdarzeń.
Chcielibyśmy Was również zapewnić, że nasz portal pracuje bez zmian. Cały zespół realizuje pracę zdalnie, by zapewnić Wam nieprzerwanie najlepszą jakość usług.
Apelujemy! Dbajcie o siebie i o swoich bliskich. Przestrzegajmy kwarantanny, by jak najszybciej pozbyć się wspólnego wroga.

Z życzeniami zdrowia i cierpliwości,

zespół Poloniusz.pl