Ogłoszenia w kategorii:

ogłoszenia rzeźnik londynProblem z pracą w Twojej branży? Znajdź inną bez doświadczenia
 • Brak aktualnych ofert?

  Kryzys w branży? Problem ze znalezieniem pracy?
  Zobacz oferty w tej okolicy bez wymaganego doświadczenia.

  2011-10-11 (Produkcja, Szkocja, Saltcoats, Rzeźnik)

  ... £8.5/h., nadgodzinia £9.75/h - 28 dni platnego urlopu - Po 12 tygodniach pracy przez agencje Staffline przejscie na staly kontrakt z pracodawca - Praca dla cenionej Agencji w Wielkiej Brytanii - Pomoc polskiego rezydenta oraz pomoc w relokacji z Polski do Anglii - Jezeli jestes zainteresowany ofertami, wyslij swoje CV na email : agnieszka.smith@staffline.co.uk lub aplikacje lub...

  Szczegóły oferty

 • 2011-08-27 (Produkcja, Irlandia, Callan, Kilkenny, Rzeźnik)

  ... i doswiadczenie przy rozbiorze wieprzowiny. 10 euro/godz + 25% bonusu za osiągniecie limitu + bonus za przekroczenie, nadgodziny x1,5 i x2. rekrutacja@gdprofesja.pl +48 604 140 208 212.227.18.5 ogłoszenie z londynek.net...

  Szczegóły oferty

 • 0000-00-00 ()

  ... - £8.00 na godzine, £12.00 po 39 godzine oraz £16 w niedziele - praca od poniedzialku do piatku – nadgodziny w sobote mozliwe - pomoc konsultantow mowiacych w jezyku Pracownika (stala opieka na terenie zakladu) - duza liczba godzin - 28 dni płatnego urlopu rocznie - ODBIOR PRACOWNIKA LOTNISKA LUB DWORCA AUTOBUSOWEGO ZAPEWNIONY (BRISTOL) PRACA OD ZARAZ ! Zainteresowane...

  Szczegóły oferty


Dodaj swoje ogłoszenie
w dziale
x

Wyślij zgłoszenie

Załącz CV (opcjonalnie)x
Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych przez INTERDANET Łukasz Kuncewicz z siedzibą w Łodzi ul. Gdańska 54, 90-612 wpisaną do ewidencji działalności gospodarczej przez Urząd Miasta Łodzi pod numerem 47724, NIP 727-23-47-158, REGON: 473250880 (zobacz pełne dane) na potrzeby obecnych oraz przyszłych rekrutacji oraz na ich przesłanie do Pracodawcy . Jednocześnie oświadczam, że zapoznałam/em się z treścią Polityki PrywatnościRegulaminu.
Proszę przy okazji o wysłanie mi podobnych ofert na mój adres email.
Trwa wysyłanie...
Zostajesz przekierowany
do zewnętrznego
formularza pracodawcy
x

Szanowni Użytkownicy,

na bieżąco obserwujemy aktualne wydarzenia. Każdego dnia oczekujemy pozytywnych informacji odnośnie walki z Koronawirusem.
Cieszymy się ze wszelkich oznak solidarności w kraju i za granicą. Ta trudna sytuacja pokazuje, jak bardzo, my Polacy potrafimy się zjednoczyć w obliczu nietypowych zdarzeń.
Chcielibyśmy Was również zapewnić, że nasz portal pracuje bez zmian. Cały zespół realizuje pracę zdalnie, by zapewnić Wam nieprzerwanie najlepszą jakość usług.
Apelujemy! Dbajcie o siebie i o swoich bliskich. Przestrzegajmy kwarantanny, by jak najszybciej pozbyć się wspólnego wroga.

Z życzeniami zdrowia i cierpliwości,

zespół Poloniusz.pl