Ogłoszenia w kategorii:

ogłoszenia malarz austriaProblem z pracą w Twojej branży? Znajdź inną bez doświadczenia
 • Brak aktualnych ofert?

  Kryzys w branży? Problem ze znalezieniem pracy?
  Zobacz oferty w tej okolicy bez wymaganego doświadczenia.

  2014-07-21 (Budownictwo, Austria, Steyr, Malarz)

  ... EURES zgodnie z art. 23, 24 i 25 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).? Lokalizacja: Kontakt: e-Mail: biuro@operari-office.eu...

  Szczegóły oferty

 • 2014-06-24 (Produkcja, Austria, Ried im Innkreis, Lakiernik )

  ... pracy ? tydz. 27 wynagrodzenie - 11.88 Euro brutto Dieta ? 26.40 za kazdy dzień pracy koszt zakwaterowania pokrywa pracownik - ok 15 euro dziennie Zainteresowanych oferta prosze o przeslanie szczegółowego CV w j. polskim i niemieckim ,certyfikatu/dyplomy oraz dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe na adres biuro@p-nc.pl Lokalizacja: Kontakt: biuro@p-nc.pl...

  Szczegóły oferty

 • 2013-06-24 (Opieka / Pomoc w domu, Austria, Tulln an der Donau, Opiekun / Opiekunka do dzieci)

  ... roku (na pozostaly czas mojej ciazy). Miesieczne wynagrodzenie to 400 Euro, w tym zamieszkanie (pokoj wlasny) + wyzywienie. Oferty prosze zglaszac pod E-Mail renata_herbert@hotmail.com z krotkim FILMEM VIDEO (pare slowek o pani i o pani otoczeniu) / Zdjeciem /CV. Rowniesz my wyslemy jakis filmik czy zdjecia jezeli zajdzie potrzeba. A my to : Polska wesola rodzinka. Ja i maz z synkiem...

  Szczegóły oferty


Dodaj swoje ogłoszenie
w dziale
x

Wyślij zgłoszenie

Załącz CV (opcjonalnie)x
Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych przez INTERDANET Łukasz Kuncewicz z siedzibą w Łodzi ul. Gdańska 54, 90-612 wpisaną do ewidencji działalności gospodarczej przez Urząd Miasta Łodzi pod numerem 47724, NIP 727-23-47-158, REGON: 473250880 (zobacz pełne dane) na potrzeby obecnych oraz przyszłych rekrutacji oraz na ich przesłanie do Pracodawcy . Jednocześnie oświadczam, że zapoznałam/em się z treścią Polityki PrywatnościRegulaminu.
Proszę przy okazji o wysłanie mi podobnych ofert na mój adres email.
Trwa wysyłanie...
Zostajesz przekierowany
do zewnętrznego
formularza pracodawcy
x

Szanowni Użytkownicy,

na bieżąco obserwujemy aktualne wydarzenia. Każdego dnia oczekujemy pozytywnych informacji odnośnie walki z Koronawirusem.
Cieszymy się ze wszelkich oznak solidarności w kraju i za granicą. Ta trudna sytuacja pokazuje, jak bardzo, my Polacy potrafimy się zjednoczyć w obliczu nietypowych zdarzeń.
Chcielibyśmy Was również zapewnić, że nasz portal pracuje bez zmian. Cały zespół realizuje pracę zdalnie, by zapewnić Wam nieprzerwanie najlepszą jakość usług.
Apelujemy! Dbajcie o siebie i o swoich bliskich. Przestrzegajmy kwarantanny, by jak najszybciej pozbyć się wspólnego wroga.

Z życzeniami zdrowia i cierpliwości,

zespół Poloniusz.pl