Ogłoszenia w kategorii:

oferty rzeźnik belgiaProblem z pracą w Twojej branży? Znajdź inną bez doświadczenia
 • Brak aktualnych ofert?

  Kryzys w branży? Problem ze znalezieniem pracy?
  Zobacz oferty w tej okolicy bez wymaganego doświadczenia.

  2015-11-05 (Produkcja, Belgia, Rzeźnik)

  ... : 2015-01-01 Czas zatrudnienia : czas nieokreślony Wymiar : cały etat Wymagania : - Doświadczenie na stanowisku rzeźnik w sklepie. - Dobra znajomość różnego rodzaju mięs. - Umiejętność pracy z różnymi rodzajami noży i maszyn do krojenia. - Znajomość języka angielskiego/francuskiego. - Chęć do nauki języka flamandzkiego. - Nastawienie na klienta. - Dbałość o czystość. Wymagany język...

  Szczegóły oferty

 • 2015-11-03 (Produkcja, Belgia, Rzeźnik)

  ... pracy w Belgii Do pracy w Belgii poszukujemy rzeźnika. Praca do podjęcia od zaraz. Praca polega na rozbiorze i porcjowaniu dziczyzny, wymagane doświadczenie w pracy z nożem oraz rozbiorze mięsa. Oczekujemy znajomości angielskiego pozwalającej na komunikację. Oferujemy całkowicie bezpłatne zakwaterowanie oraz długoterminową pracę. Praca od zaraz! Proszę zgłoszenia przesyłać na adres :...

  Szczegóły oferty

 • 2015-11-02 (Produkcja, Belgia, Rzeźnik)

  ... : - Stawka : 13.5 EUR brutto / 1h (w tym naliczony dodatek wakacyjny + premia roczna) - Kupon na posiłek : 1 EUR za dzień pracy - Min. 38 godzin tygodniowo, od poniedziałku do piątku - Praca w międzynarodowym środowisku - PRACA OD ZARAZ Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o przesłane CV na adres : justyna.rybacka @adecco.com Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia,...

  Szczegóły oferty


Dodaj swoje ogłoszenie
w dziale
x

Wyślij zgłoszenie

Załącz CV (opcjonalnie)x
Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych przez INTERDANET Łukasz Kuncewicz z siedzibą w Łodzi ul. Gdańska 54, 90-612 wpisaną do ewidencji działalności gospodarczej przez Urząd Miasta Łodzi pod numerem 47724, NIP 727-23-47-158, REGON: 473250880 (zobacz pełne dane) na potrzeby obecnych oraz przyszłych rekrutacji oraz na ich przesłanie do Pracodawcy . Jednocześnie oświadczam, że zapoznałam/em się z treścią Polityki PrywatnościRegulaminu.
Proszę przy okazji o wysłanie mi podobnych ofert na mój adres email.
Trwa wysyłanie...
Zostajesz przekierowany
do zewnętrznego
formularza pracodawcy
x

Szanowni Użytkownicy,

na bieżąco obserwujemy aktualne wydarzenia. Każdego dnia oczekujemy pozytywnych informacji odnośnie walki z Koronawirusem.
Cieszymy się ze wszelkich oznak solidarności w kraju i za granicą. Ta trudna sytuacja pokazuje, jak bardzo, my Polacy potrafimy się zjednoczyć w obliczu nietypowych zdarzeń.
Chcielibyśmy Was również zapewnić, że nasz portal pracuje bez zmian. Cały zespół realizuje pracę zdalnie, by zapewnić Wam nieprzerwanie najlepszą jakość usług.
Apelujemy! Dbajcie o siebie i o swoich bliskich. Przestrzegajmy kwarantanny, by jak najszybciej pozbyć się wspólnego wroga.

Z życzeniami zdrowia i cierpliwości,

zespół Poloniusz.pl