Pokaż oferty:

z informacją o wynagrodzeniu
bez znajomości języka
bez doświadczenia
z zakwaterowaniem
bez wymaganego CV
bez prawa jazdy
NIEMCY - ZASADY PRZEKRACZANIA GRANIC

Od 16.05 Niemcy zniosły kwarantannę dla obywateli Unii Europejskiej.

W przypadku kontroli należy przedstawić dokument potwierdzający istotność celu podróży (np. umowę o pracę) oraz dokument tożsamości (dowód lub paszport).

Szukaj także pracy w:

Pokaż wszystkie kategorie (Energetyka, Logistyka, Rzemieślnictwo, Hotelarstwo / Gastronomia / Turystyka, Inżynieria, Medycyna / Farmacja , Usługi porządkowe / Serwis, Inne, Administracja biurowa, IT / e-commerce)
 • 2020-05-26 (Praca fizyczna, Niemcy, Augsburg, Pracownik rozkładający towar na półkach)

  Rozpoczęcie pracy od:  -
  Prawo jazdy:  -
  Zakwaterowanie:  tak
  Znajomość języka:  tak
  Doświadczenie:  nie
  CV:  tak

  O naszej firmie: ... Miejsce pracy: Niemcy, HannoverNr ref: 1/MP układanie towarów z zamówienia na palecie wykonywanie poleceń podawanych w języku niemieckim praca w systemie 2 lub 3...

 • Kryzys w branży? Problem ze znalezieniem pracy?

  Zobacz oferty w tej okolicy bez wymaganego doświadczenia.

  2018-10-15 (Praca fizyczna, Niemcy, Bottrop, Kerpen, Krefeld, Pracownik rozkładający towar na półkach)

  Nasza oferta: ... Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)". Wymagania: Wymagania:- mile widziane doświadczenie w kompletacji artykułów spożywczych na paletę- wymagana...

 • 2016-12-21 (Praca fizyczna, Niemcy, Mannheim, Stuttgart, Pracownik rozkładający towar na półkach)

  ... doświadczenie w pracy na magazynieOferujemy:- 9-10 euro brutto/h- praca od zaraz- stabilne zatrudnienie- praca od poniedziałku do piątku- praca w systemie dwuzmianowym- bezpłatne zakwaterowanieOsoby...

 •  1 

Szukaj także pracy w:

Pokaż wszystkie kategorie (Energetyka, Logistyka, Rzemieślnictwo, Hotelarstwo / Gastronomia / Turystyka, Inżynieria, Medycyna / Farmacja , Usługi porządkowe / Serwis, Inne, Administracja biurowa, IT / e-commerce)

Dodaj swoje ogłoszenie
x

Wyślij zgłoszenie

Załącz CV (opcjonalnie)x
Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych przez INTERDANET Łukasz Kuncewicz z siedzibą w Łodzi ul. Gdańska 54, 90-612 wpisaną do ewidencji działalności gospodarczej przez Urząd Miasta Łodzi pod numerem 47724, NIP 727-23-47-158, REGON: 473250880 (zobacz pełne dane) na potrzeby obecnych oraz przyszłych rekrutacji oraz na ich przesłanie do Pracodawcy . Jednocześnie oświadczam, że zapoznałam/em się z treścią Polityki PrywatnościRegulaminu.
Proszę przy okazji o wysłanie mi podobnych ofert na mój adres email.
Trwa wysyłanie...
Zostajesz przekierowany
do zewnętrznego
formularza pracodawcy
x

Szanowni Użytkownicy,

na bieżąco obserwujemy aktualne wydarzenia. Każdego dnia oczekujemy pozytywnych informacji odnośnie walki z Koronawirusem.
Cieszymy się ze wszelkich oznak solidarności w kraju i za granicą. Ta trudna sytuacja pokazuje, jak bardzo, my Polacy potrafimy się zjednoczyć w obliczu nietypowych zdarzeń.
Chcielibyśmy Was również zapewnić, że nasz portal pracuje bez zmian. Cały zespół realizuje pracę zdalnie, by zapewnić Wam nieprzerwanie najlepszą jakość usług.
Apelujemy! Dbajcie o siebie i o swoich bliskich. Przestrzegajmy kwarantanny, by jak najszybciej pozbyć się wspólnego wroga.

Z życzeniami zdrowia i cierpliwości,

zespół Poloniusz.pl