Pokaż oferty:

z informacją o wynagrodzeniu
bez znajomości języka
z zakwaterowaniem
bez doświadczenia
bez wymaganego CV
bez prawa jazdy
Więcej filtrów
Anglia – warunki przekraczania granicy

Przyjeżdżający z Polski podlegają obowiązkowi 10-dniowej kwarantanny w zadeklarowanym przez siebie miejscu. Obowiązkowe jest również wypełnienie Formularza Lokacyjnego, tzw. Public Health Passenger Locator Form. Formularz należy wypełnić tutaj najwcześniej na 48 godzin przed przybyciem do Anglii.

Od 15 grudnia osoby przyjeżdżające będą mogły poddać się testowi na obecność Covid-19 (po 5 dniach od przybycia). W przypadku negatywnego wyniku będą mogły podąć pracę bez konieczności dalszej kwarantanny. Chęć przystąpienia do testu należy zgłosić w Formularzu Lokacyjnym, natomiast samo badanie można wykonać tylko w punkcie autoryzowanym przez rząd.

Z obowiązku kwarantanny zwolnieni są: kierowcy zawodowi zajmujący się kołowym transportem towarów lub osób, osoby przybywające do Anglii w celu tranzytu oraz pracownicy sezonowi z branży rolniczej mający zapewnioną pracę na konkretnej farmie.

 • Brak aktualnych ofert?

  Kryzys w branży? Problem ze znalezieniem pracy?
  Zobacz oferty w tej okolicy bez wymaganego doświadczenia.


  Przejrzyj najnowsze ogłoszenia z innych kategorii:
  Hotelarstwo / Gastronomia / Turystyka: Kucharz / Kucharka
  Inżynieria: Inżynier mechanik

  2020-10-02 (Transport / Motoryzacja, Anglia, Grays, Immingham, Southampton, Kierowca samochodu ciężarowego)

  Rekrutacja:  stała
  Prawo jazdy:  tak (kategoria C+E)
  Zakwaterowanie:  tak
  Znajomość języka:  nie
  Doświadczenie:  -
  CV:  -

  Nasza oferta: ... od £500 netto lub LTD £660+ tygodniowoPlatne dodatkowo: nadgodziny, premie, ADR, noc w kabinie. Wymagania: Wymagane prawo jazdy kat. C+E, karta kierowcy, kod 95 O naszej...

 • 2018-08-03 (Transport / Motoryzacja, Anglia, Grays, Southampton, Kierowca samochodu ciężarowego)

  Nasza oferta: ... Praca na kontrakcie, wynagrodzenie tygodniowe £580 + lub wlasna dzialalnosc.Platne dodatkowo: nadgodziny, premie, ADR, noc w kabinie.Kontakt w jezyku polskim Wymagania: Wymagane...

 • 2017-12-05 (Transport / Motoryzacja, Anglia, Bedford, Bicester, Derby, Harlow, Liverpool, Newport, Oxford, Southampton, Stafford, Kierowca samochodu ciężarowego)

  Wymagania Wymagany komunikatywny angielski i doswiadczenie na ciezarowce

  Stawki £10 - £18.60

  Dzwon, sms lub wyslij CV:

  07419817835 lub CV na hgvdriversjobs@gmail.com

 • 2017-11-15 (Transport / Motoryzacja, Anglia, Amesbury, Southampton, Kierowca samochodu ciężarowego)

  Wymagania: ... CE minimum 6 miesiecySkonczone 18 lat O naszej firmie: Brytyjska firma MKM Employment Ltd z wieloletnim doswiadczeniem w road transport poszukuje kierowcow Class 1 (kat. C+E) w Amesbury i w...

 • 2017-10-23 (Transport / Motoryzacja, Anglia, Abingdon, Bedford, Bicester, Bridgwater, Daventry, Derby, Harlow, Southampton, Stafford, Stoke-on-Trent, Kierowca samochodu ciężarowego)

  Wymagania: ... ok. 12-15 godzin dziennie, £10.25 - £12.25 za godzine NEWPORT – class 1, trunking i dostawy do sklepow, 3-5 dropow dziennie, ok. 7-9 godzin, dniowka £110.40 – 124.08...

 • 2016-02-08 (Transport / Motoryzacja, Anglia, Amesbury, Southam, Southampton, Kierowca samochodu ciężarowego)

  Miejsce: Southampton
  Szybki start, jednodniowe trasy, elastyczne czasy startu pracy, pomoc w jezyku i w formalnosciach dla osob nowych w UK. Polskie lub angielskie prawo jazdy.

 •  1 

Dodaj swoje ogłoszenie
x

Wyślij zgłoszenie

Załącz CV (opcjonalnie)x
Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych przez INTERDANET Łukasz Kuncewicz z siedzibą w Łodzi ul. Gdańska 54, 90-612 wpisaną do ewidencji działalności gospodarczej przez Urząd Miasta Łodzi pod numerem 47724, NIP 727-23-47-158, REGON: 473250880 (zobacz pełne dane) na potrzeby obecnych oraz przyszłych rekrutacji oraz na ich przesłanie do Pracodawcy . Jednocześnie oświadczam, że zapoznałam/em się z treścią Polityki PrywatnościRegulaminu.
Proszę przy okazji o wysłanie mi podobnych ofert na mój adres email.
Trwa wysyłanie...
Zostajesz przekierowany
do zewnętrznego
formularza pracodawcy