Indmont

Indmont
ul. Na Barciach 6
31-423 Kraków
726-460-300
kadry@indmont.com
www.indmont.com

Oferty pracy tego pracodawcy:

 • 2020-05-22 (Budownictwo, Niemcy, Dillingen an der Donau, Brygadzista budowlany)

  Rekrutacja:  stała
  Prawo jazdy:  -
  Zakwaterowanie:  tak
  Znajomość języka:  tak
  Doświadczenie:  tak
  CV:  tak

  - organizacja pracy - przekazywanie zadań od niemieckich przełożonych - prowadzenie ewidencji czasu pracy - praca z rysunkiem izometrycznym i technicznym Nasza oferta - umowa o pracę - transport na kontrakt, zakwaterowanie, odzież...

 • 2020-05-22 (Produkcja, Niemcy, Dillingen an der Donau, Spawacz MIG / MAG / TIG / inne)

  Rekrutacja:  stała
  Prawo jazdy:  -
  Zakwaterowanie:  tak
  Znajomość języka:  -
  Doświadczenie:  tak
  CV:  tak

  - spawanie remontowe, warsztatowe, prefabrykacja, spawanie rurociągów Nasza oferta - umowa o pracę - transport na kontrakt, zakwaterowanie, odzież roboczą - warunki finansowe adekwatne do posiadanych umiejętności zawodowych...

 • 2020-05-22 (Budownictwo, Niemcy, Gelsenkirchen, Monter konstrukcji stalowych)

  Rekrutacja:  stała
  Prawo jazdy:  -
  Zakwaterowanie:  tak
  Znajomość języka:  -
  Doświadczenie:  tak
  CV:  tak

  - prace remontowe - stawianie konstrukcji - montaż rurociągów - praca na warsztacie - prefabrykacja Nasza oferta - umowa o pracę - transport na kontrakt, zakwaterowanie, odzież roboczą - warunki finansowe adekwatne do...

 •  1 
x

Wyślij zgłoszenie

Załącz CV (opcjonalnie)x
Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych przez INTERDANET Łukasz Kuncewicz z siedzibą w Łodzi ul. Gdańska 54, 90-612 wpisaną do ewidencji działalności gospodarczej przez Urząd Miasta Łodzi pod numerem 47724, NIP 727-23-47-158, REGON: 473250880 (zobacz pełne dane) na potrzeby obecnych oraz przyszłych rekrutacji oraz na ich przesłanie do Pracodawcy . Jednocześnie oświadczam, że zapoznałam/em się z treścią Polityki PrywatnościRegulaminu.
Proszę przy okazji o wysłanie mi podobnych ofert na mój adres email.
Trwa wysyłanie...
Zostajesz przekierowany
do zewnętrznego
formularza pracodawcy
x

Szanowni Użytkownicy,

na bieżąco obserwujemy aktualne wydarzenia. Każdego dnia oczekujemy pozytywnych informacji odnośnie walki z Koronawirusem.
Cieszymy się ze wszelkich oznak solidarności w kraju i za granicą. Ta trudna sytuacja pokazuje, jak bardzo, my Polacy potrafimy się zjednoczyć w obliczu nietypowych zdarzeń.
Chcielibyśmy Was również zapewnić, że nasz portal pracuje bez zmian. Cały zespół realizuje pracę zdalnie, by zapewnić Wam nieprzerwanie najlepszą jakość usług.
Apelujemy! Dbajcie o siebie i o swoich bliskich. Przestrzegajmy kwarantanny, by jak najszybciej pozbyć się wspólnego wroga.

Z życzeniami zdrowia i cierpliwości,

zespół Poloniusz.pl