Ogłoszenia w kategorii:

Ogłoszenia w kategorii:Problem z pracą w Twojej branży? Znajdź inną bez doświadczenia
 • 2018-09-25 (Rzemieślnictwo, Austria, Wiedeń)

  ... szybko i profesjonalnie z 35 letnim doświadczeniem w wykonywaniu pracy na terenie Polski, Austrii oraz Niemiec. TELEFON;+48575530857. Praca nie tylko w Wiedniu, ale na całym terenie Austrii! Lokalizacja:...

  Szczegóły oferty

 • 2015-11-16 (Rzemieślnictwo, Austria, Allentsteig, Stolarz)

  Witam..Poszukuje pracy w Austrii przy renowacji antyków,mebli,posiadam duże doswiadczenie muzealne i prywatne.

  Lokalizacja:

  Kontakt: +48534576766

  Szczegóły oferty

 • 2012-08-22 (Rzemieślnictwo, Austria, Poysdorf, Stolarz)

  szukam pracy, w budowlance pracuję ponad 18 lat przy wykończeniu wnętrz, nie boję się żadnej pracy, język niemiecki znam na poziomie podstawowym

  Lokalizacja:

  Kontakt: 668...

  Szczegóły oferty

 •  1 

Dodaj swoje ogłoszenie
w dziale Szukam pracy
x

Wyślij zgłoszenie

Załącz CV (opcjonalnie)x
Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych przez INTERDANET Łukasz Kuncewicz z siedzibą w Łodzi ul. Gdańska 54, 90-612 wpisaną do ewidencji działalności gospodarczej przez Urząd Miasta Łodzi pod numerem 47724, NIP 727-23-47-158, REGON: 473250880 (zobacz pełne dane) na potrzeby obecnych oraz przyszłych rekrutacji oraz na ich przesłanie do Pracodawcy . Jednocześnie oświadczam, że zapoznałam/em się z treścią Polityki PrywatnościRegulaminu.
Proszę przy okazji o wysłanie mi podobnych ofert na mój adres email.
Trwa wysyłanie...
Zostajesz przekierowany
do zewnętrznego
formularza pracodawcy
x

Szanowni Użytkownicy,

na bieżąco obserwujemy aktualne wydarzenia. Każdego dnia oczekujemy pozytywnych informacji odnośnie walki z Koronawirusem.
Cieszymy się ze wszelkich oznak solidarności w kraju i za granicą. Ta trudna sytuacja pokazuje, jak bardzo, my Polacy potrafimy się zjednoczyć w obliczu nietypowych zdarzeń.
Chcielibyśmy Was również zapewnić, że nasz portal pracuje bez zmian. Cały zespół realizuje pracę zdalnie, by zapewnić Wam nieprzerwanie najlepszą jakość usług.
Apelujemy! Dbajcie o siebie i o swoich bliskich. Przestrzegajmy kwarantanny, by jak najszybciej pozbyć się wspólnego wroga.

Z życzeniami zdrowia i cierpliwości,

zespół Poloniusz.pl