Ogłoszenia w kategorii:

Ogłoszenia w kategorii:Problem z pracą w Twojej branży? Znajdź inną bez doświadczenia
 • 2019-06-20 (Edukacja / Szkolenia, Austria, Allentsteig)

  ... 2 , 3 lub 4 tygodniowym i tydzien wolnego lub 2 tygodnie wolnego, np 4 tyg praca 2 tyg wolnego lub 3 tyg praca tydzien wolnego lub coś w tym stylu. Pracowałem również na budowie głownie wykonczenia tzn,...

  Szczegóły oferty

 • 2017-06-08 (Edukacja / Szkolenia, Austria, Wiedeń)

  ... Martyna i udzielam korepetycji z jezyka angielskiego. Ukonczylam szkole o kierunku: specjalista jezyka angielskiego. Kontakt: 0699 11103251 e-mail: martynakosmala@onet.pl Lokalizacja: Kontakt:...

  Szczegóły oferty

 • 2014-07-29 (Edukacja / Szkolenia, Austria, St. Pölten, Nauczyciel / Nauczycielka)

  Poszukuję pracy jako nauczyciel, pedagog specjalny z dziećmi z niepełnosprawnością intelektualną i fizyczną. Duże doświadczenie

  Lokalizacja:

  Kontakt: +48535999299

  Szczegóły oferty

 •  1 

Dodaj swoje ogłoszenie
w dziale Szukam pracy
x

Wyślij zgłoszenie

Załącz CV (opcjonalnie)x
Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych przez INTERDANET Łukasz Kuncewicz z siedzibą w Łodzi ul. Gdańska 54, 90-612 wpisaną do ewidencji działalności gospodarczej przez Urząd Miasta Łodzi pod numerem 47724, NIP 727-23-47-158, REGON: 473250880 (zobacz pełne dane) na potrzeby obecnych oraz przyszłych rekrutacji oraz na ich przesłanie do Pracodawcy . Jednocześnie oświadczam, że zapoznałam/em się z treścią Polityki PrywatnościRegulaminu.
Proszę przy okazji o wysłanie mi podobnych ofert na mój adres email.
Trwa wysyłanie...
Zostajesz przekierowany
do zewnętrznego
formularza pracodawcy
x

Szanowni Użytkownicy,

na bieżąco obserwujemy aktualne wydarzenia. Każdego dnia oczekujemy pozytywnych informacji odnośnie walki z Koronawirusem.
Cieszymy się ze wszelkich oznak solidarności w kraju i za granicą. Ta trudna sytuacja pokazuje, jak bardzo, my Polacy potrafimy się zjednoczyć w obliczu nietypowych zdarzeń.
Chcielibyśmy Was również zapewnić, że nasz portal pracuje bez zmian. Cały zespół realizuje pracę zdalnie, by zapewnić Wam nieprzerwanie najlepszą jakość usług.
Apelujemy! Dbajcie o siebie i o swoich bliskich. Przestrzegajmy kwarantanny, by jak najszybciej pozbyć się wspólnego wroga.

Z życzeniami zdrowia i cierpliwości,

zespół Poloniusz.pl