O portalu Poloniusz.pl

Poloniusz.pl jest obecnie jednym z największych serwisów internetowych, skupiającym w jednym miejscu pracodawców oferujących pracę poza granicami naszego kraju oraz kandydatów poszukujących przede wszystkim zatrudnienia za granicą. Od ponad 12 lat staramy się w pełni zaspokoić potrzeby oraz oczekiwania obu stron tworząc globalną platformę ogłoszeniową dotyczącą:

Pracy

Mieszkań

Artykułów Promowanych

Kandydacie! - niezależnie od tego, czy dopiero zamierzasz wyjechać, czy już jesteś za granicą - u nas znajdziesz najwięcej aktualnych ogłoszeń dla Polaków poszukujących legalnego zatrudnienia za granicą. Od 2016 roku prezentujemy również oferty pracy w Polsce.

Pracodawco! - oferujemy profesjonalne i efektywne wsparcie w zakresie poszukiwania kandydatów do pracy, budowaniu wiarygodnego wizerunku Twojej firmy w Internecie. Sprawdź! OFERTA DLA PRACODAWCÓW

Zespół Poloniusz.pl

x

Szanowni Użytkownicy,

na bieżąco obserwujemy aktualne wydarzenia. Każdego dnia oczekujemy pozytywnych informacji odnośnie walki z Koronawirusem.
Cieszymy się ze wszelkich oznak solidarności w kraju i za granicą. Ta trudna sytuacja pokazuje, jak bardzo, my Polacy potrafimy się zjednoczyć w obliczu nietypowych zdarzeń.
Chcielibyśmy Was również zapewnić, że nasz portal pracuje bez zmian. Cały zespół realizuje pracę zdalnie, by zapewnić Wam nieprzerwanie najlepszą jakość usług.
Apelujemy! Dbajcie o siebie i o swoich bliskich. Przestrzegajmy kwarantanny, by jak najszybciej pozbyć się wspólnego wroga.

Z życzeniami zdrowia i cierpliwości,

zespół Poloniusz.pl