Pracownik przetwórni mleka

10.5 GBP BRUTTO / GODZINĘ

Niestety, ogłoszenie jest już nieaktualne.

Spróbuj znaleźć interesujące Cię oferty wybierając jedną z poniższych opcji:

Praca za granicą: Praca Produkcja Praca za granicą: Praca Walia Praca za granicą: Praca Newport Praca za granicą: Praca Operator maszyn
Rozpoczęcie pracy od:  -
Prawo jazdy:  nie
Zakwaterowanie:  tak
Znajomość języka:  tak
Doświadczenie:  nie
CV:  nie
APLIKUJ
APLIKUJ
Aplikuj na to stanowisko
+ Dodaj CV x
Mead Farm Foods Ltd
The Mead Farm, Redwick, NP26 3DE
DANE FIRMY
 

ZWIĘKSZ SWOJE SZANSE NA NOWĄ PRACĘ, APLIKUJ NA PODOBNE OFERTY

Operator maszyn (Niemcy)

2022-01-24 | obsługa maszyn do butelkowania piwa praca w browarze

Asystent Operatora €13,59 brutto/h Sluiskil (Zeeland), firma zajmuję się segregacją metali kolorowych

2022-01-24 | Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie: https://bit.ly/3Id6ypcDla naszego klienta w miejscowości Sluiskil (Zeeland) poszukujemy odpowiedzialnej osoby na stanowisko asystenta operatora. Twoim zadaniem będzie zgłaszanie, raportowanie usterek (np. podarta mata) do ope...

Operator Giętarki- operator prasy krawędziowej , Nieuwkuijk

2022-01-24 | Dla naszego klienta, poszukujemy doświadczonych operatorów prasy krawędziowej. Czysty, nowoczesny magazyn znajdujący się w miejscowości Nieuwkuijk. Jeśli znasz dobrze język angielski i masz doświadczenie jako operator CNC - to oferta dla Ciebie!   Jedna zmiana!   Obow...

Operator maszyn i urządzeń do produkcji okien z tworzyw sztucznych i aluminium - Pracownik produkcji okien - Niemcy

2022-01-24 | produkcja drzwi, okien i pozostałych elementów, obsługa maszyn (głównie zautomatyzowanych), typowe prace przygotowawcze i poprawkowe, nadzorowanie procesów produkcji oraz kontrola jakości.

Operator maszyn produkcyjnych oraz EPT – Bornem

2022-01-24 | Miejsce pracy: Bornem-sprawdzanie jakości surowców- przesuwanie worków ważących do 15 do 25kg- przewożenie gotowych palet z produktem końcowym w wyznaczone miejsce.

x

Wyślij zgłoszenie

Załącz CV (opcjonalnie)x
Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych przez INTERDANET Łukasz Kuncewicz z siedzibą w Łodzi ul. Gdańska 54, 90-612 wpisaną do ewidencji działalności gospodarczej przez Urząd Miasta Łodzi pod numerem 47724, NIP 727-23-47-158, REGON: 473250880 (zobacz pełne dane) na potrzeby obecnych oraz przyszłych rekrutacji oraz na ich przesłanie do Pracodawcy . Jednocześnie oświadczam, że zapoznałam/em się z treścią Polityki PrywatnościRegulaminu.
Proszę przy okazji o wysłanie mi podobnych ofert na mój adres email.
Trwa wysyłanie...
Zostajesz przekierowany
do zewnętrznego
formularza pracodawcy
Mead Farm Foods Ltd
The Mead Farm, Redwick, NP26 3DE
DANE FIRMY

Przypominamy, że pobieranie opłat przez agencje lub podmioty pośredniczące z tytułu wyszukiwania, pośrednictwa i wskazania pracodawcy jest NIELEGALNE. Dozwolone jest jedynie pobieranie od osób opłat związanych z kosztami dojazdu i powrotu osoby skierowanej, wydawania wizy, badań lekarskich a także tłumaczenia dokumentów.

Jeśli ogłoszenie jest niezgodne z prawem lub obraźliwe - poinformuj nas na czacie. Pamiętaj aby podać link do zgłaszanej oferty.

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych ofertach pracy z kategorii

Przesyłaj na mój adres email:

(Zawsze możesz zrezygnować z powiadomienia)