Pokojówka/ Hotel Alpenland w Austrii / Praca od zaraz / sezon letni 2019

Niestety, ogłoszenie jest już nieaktualne.

Spróbuj znaleźć interesujące Cię oferty wybierając jedną z poniższych opcji:

Praca za granicą: Praca Hotelarstwo / Gastronomia / Turystyka Praca za granicą: Praca Austria Praca za granicą: Praca Wörgl Praca za granicą: Praca Kelner / Kelnerka
APLIKUJ
Aplikuj na to stanowisko
+ Dodaj CV x
 

ZWIĘKSZ SWOJE SZANSE NA NOWĄ PRACĘ, APLIKUJ NA PODOBNE OFERTY

Chef de Partie (kucharz) w dużej sieci południe Anglii. Od zaraz! Tygodniowe wypłaty, zapewnione zakwaterowanie!

2020-08-11 | Główne obowiązki: przygotowywanie dań a’la carte zapewnienie wysokiej jakości potraw przygotowywanie listy zamówień składników dbanie o porządek na kuchni współpraca z zespołem

Praca dla pary z zakwaterowaniem

2020-08-11 | Praca dla pary w punkcie gastronomicznym, w pieknej nadmorskiej miejscowsci Kühlungsborn w Niemczech.Caloroczna umowa o prace, bezposrednio z niemieckim pracodawca.Do obowiazkow nalezy:-obsluga klienta-przygotowanie napoji-kasowanie gosci

Stanowisko POMOCY KELNERSKIEJ na Bawarii (oferta 500/SER)

2020-08-11 | Obsługa gości w hotelowej restauracji.Wymiar czasu pracy: 40h tygodniowo.Praca od zaraz do końca października.

Kelner, -ka sniadaniowa

2020-08-10 | Praca w czterogwiazdkowym hotelu jako kelner sniadaniowy. Praca 5 dni w tygodniu.Do obowiazkow nalezy:-przygotowanie sali-przywitanie i obsluga gosci-przygotowywanie napoji zimnych i goracych-dezynfekcja stolikow itp.

x

Wyślij zgłoszenie

Załącz CV (opcjonalnie)x
Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych przez INTERDANET Łukasz Kuncewicz z siedzibą w Łodzi ul. Gdańska 54, 90-612 wpisaną do ewidencji działalności gospodarczej przez Urząd Miasta Łodzi pod numerem 47724, NIP 727-23-47-158, REGON: 473250880 (zobacz pełne dane) na potrzeby obecnych oraz przyszłych rekrutacji oraz na ich przesłanie do Pracodawcy . Jednocześnie oświadczam, że zapoznałam/em się z treścią Polityki PrywatnościRegulaminu.
Proszę przy okazji o wysłanie mi podobnych ofert na mój adres email.
Trwa wysyłanie...
Zostajesz przekierowany
do zewnętrznego
formularza pracodawcy
Hotel Alpenland
Dorfstrasse 177 6314 Wildschonau
+43 6642422565
DANE FIRMY

Przypominamy, że pobieranie opłat przez agencje lub podmioty pośredniczące z tytułu wyszukiwania, pośrednictwa i wskazania pracodawcy jest NIELEGALNE. Dozwolone jest jedynie pobieranie od osób opłat związanych z kosztami dojazdu i powrotu osoby skierowanej, wydawania wizy, badań lekarskich a także tłumaczenia dokumentów.

Jeśli ogłoszenie jest niezgodne z prawem lub obraźliwe - poinformuj nas na czacie. Pamiętaj aby podać link do zgłaszanej oferty.

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych ofertach pracy z kategorii

Przesyłaj na mój adres email:

(Zawsze możesz zrezygnować z powiadomienia)