Rodzina Polsko Wloska z 6 dzieci poszukuje Pani do pomocy w domu.

Niestety, ogłoszenie jest już nieaktualne.

Spróbuj znaleźć interesujące Cię oferty wybierając jedną z poniższych opcji:

Praca za granicą: Praca Opieka / Pomoc w domu Praca za granicą: Praca Włochy Praca za granicą: Praca Avezzano Praca za granicą: Praca Frosinone Praca za granicą: Praca Pomoc domowa / Gosposia
APLIKUJ
Aplikuj na to stanowisko
+ Dodaj CV x
 

ZWIĘKSZ SWOJE SZANSE NA NOWĄ PRACĘ, APLIKUJ NA PODOBNE OFERTY

Poszukiwania pomoc domowa - lekkie zlecenie, bez doświadczenia!

2020-09-17 | Agencja Pomocne Dłonie poszukuje pomocy domowej do 1-osobowego gospodarstwa domowego.  Pracodawca oferuje 1350 e mies/netto. Ubezpieczenie SVA, wyżywienie i zakwaterowanie. Pokrywa koszty przejazdu. Okolice Steinakirschen (Amstetten).

prowadzenie domu w Szwajcarii - do 2200 CHF

2020-09-16 | Zatrudnię pomoc domową do prowadzenia domu w Szwajcarii.Praca obejmuje 45 godzin tygodniowo, oraz 2 pracujące soboty w miesiącu.Obowiązki obejmują prowadzenie domu: gotowanie, prasowanie, sprzątanie – wszystkie prace domowe.Wynagrodzenie: 2000-2200 CHF netto. Praca tylko z zamieszkan...

x

Wyślij zgłoszenie

Załącz CV (opcjonalnie)x
Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych przez INTERDANET Łukasz Kuncewicz z siedzibą w Łodzi ul. Gdańska 54, 90-612 wpisaną do ewidencji działalności gospodarczej przez Urząd Miasta Łodzi pod numerem 47724, NIP 727-23-47-158, REGON: 473250880 (zobacz pełne dane) na potrzeby obecnych oraz przyszłych rekrutacji oraz na ich przesłanie do Pracodawcy . Jednocześnie oświadczam, że zapoznałam/em się z treścią Polityki PrywatnościRegulaminu.
Proszę przy okazji o wysłanie mi podobnych ofert na mój adres email.
Trwa wysyłanie...
Zostajesz przekierowany
do zewnętrznego
formularza pracodawcy
Marta Alessio
+393939125050
DANE FIRMY

ZOBACZ INNE OFERTY TEGO PRACODAWCY

Rodzina poszukuje Pani do pomocy w domu w okolicach Rieti

2018-02-18 (Opieka / Pomoc w domu, Włochy, Avezzano, Rieti, Pomoc domowa / Gosposia) [zobacz]

Przypominamy, że pobieranie opłat przez agencje lub podmioty pośredniczące z tytułu wyszukiwania, pośrednictwa i wskazania pracodawcy jest NIELEGALNE. Dozwolone jest jedynie pobieranie od osób opłat związanych z kosztami dojazdu i powrotu osoby skierowanej, wydawania wizy, badań lekarskich a także tłumaczenia dokumentów.

Jeśli ogłoszenie jest niezgodne z prawem lub obraźliwe - poinformuj nas na czacie. Pamiętaj aby podać link do zgłaszanej oferty.

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych ofertach pracy z kategorii

Przesyłaj na mój adres email:

(Zawsze możesz zrezygnować z powiadomienia)