Rodzina poszukuje Pani do pomocy w domu w okolicach Rieti

Niestety, ogłoszenie jest już nieaktualne.

Spróbuj znaleźć interesujące Cię oferty wybierając jedną z poniższych opcji:

Praca za granicą: Praca Opieka / Pomoc w domu Praca za granicą: Praca Włochy Praca za granicą: Praca Avezzano Praca za granicą: Praca Rieti Praca za granicą: Praca Pomoc domowa / Gosposia
APLIKUJ
Aplikuj na to stanowisko
+ Dodaj CV x
 

ZWIĘKSZ SWOJE SZANSE NA NOWĄ PRACĘ, APLIKUJ NA PODOBNE OFERTY

Live-in Nurse or Carer

2019-12-12 | Nurse or Carer to mind elderly lady in her own home and live with herTime off every two months by arrangement.

Seeking Live-in Nanny / Housekeeper Poszukujemy Nianki

2019-11-26 | We are seeking a live-in nanny/housekeeper to work six days per week, 10h per day, for GBP 425 per week. This is a live-in position with your own room/bathroom at our house in London.  The job is to spend 50% of your time with our three children (age 2 and 6 and 8) and 50% of your time clean...

x

Wyślij zgłoszenie

Załącz CV (opcjonalnie)x
Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych przez INTERDANET Łukasz Kuncewicz z siedzibą w Łodzi ul. Gdańska 54, 90-612 wpisaną do ewidencji działalności gospodarczej przez Urząd Miasta Łodzi pod numerem 47724, NIP 727-23-47-158, REGON: 473250880 (zobacz pełne dane) na potrzeby obecnych oraz przyszłych rekrutacji oraz na ich przesłanie do Pracodawcy . Jednocześnie oświadczam, że zapoznałam/em się z treścią Polityki PrywatnościRegulaminu.
Proszę przy okazji o wysłanie mi podobnych ofert na mój adres email.
Trwa wysyłanie...
Zostajesz przekierowany
do zewnętrznego
formularza pracodawcy
Carolina Alessio
Loc.Spedino, Borgorose
00393284884751
DANE FIRMY

ZOBACZ INNE OFERTY TEGO PRACODAWCY

Rodzina Polsko Wloska z 6 dzieci poszukuje Pani do pomocy w domu.

2018-08-20 (Opieka / Pomoc w domu, Włochy, Avezzano, Frosinone, Pomoc domowa / Gosposia) [zobacz]

Przypominamy, że pobieranie opłat przez agencje lub podmioty pośredniczące z tytułu wyszukiwania, pośrednictwa i wskazania pracodawcy jest NIELEGALNE. Dozwolone jest jedynie pobieranie od osób opłat związanych z kosztami dojazdu i powrotu osoby skierowanej, wydawania wizy, badań lekarskich a także tłumaczenia dokumentów.

Jeśli ogłoszenie jest niezgodne z prawem lub obraźliwe - poinformuj nas na czacie. Pamiętaj aby podać link do zgłaszanej oferty.

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych ofertach pracy z kategorii

Przesyłaj na mój adres email:

(Zawsze możesz zrezygnować z powiadomienia)