Poszukujemy glazurników

Niestety, ogłoszenie jest już nieaktualne.

Spróbuj znaleźć interesujące Cię oferty wybierając jedną z poniższych opcji:

Praca za granicą: Praca Budownictwo Praca za granicą: Praca Ukraina Praca za granicą: Praca Lwów Praca za granicą: Praca Kafelkarz
APLIKUJ
Aplikuj na to stanowisko
+ Dodaj CV x
 

ZWIĘKSZ SWOJE SZANSE NA NOWĄ PRACĘ, APLIKUJ NA PODOBNE OFERTY

Kafelkarz/Glazurnik SZWECJA

2019-10-14 | Kafelkarz/Glazurnik Miejsce pracy:Szwecja (Gotheborg lub Vasteras)  Rodzaj pracy: układanie płytek w mieszkaniach deweloperskich (łazienki, korytarze, klatki schodowe, kuchnie)

Płytkarz (układanie płytek w basenach) - Praca w Niemczech - od zaraz

2019-10-14 | Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (podstawa oraz możliwość nadgodzin) Umowa o pracę z niemieckim pracodawcą Ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek Zakwaterowanie Stałą opiekę polskiego koordynatora Pomoc w organizacji wyjazdu

PŁYTKARZ / KAFELKARZ - OD 2000 - 2500 EURO NETTO - praca w Niemczech bez Zeitkonta

2019-10-14 | Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:  PŁYTKARZ/ KAFELKARZ

Od zaraz, Płytkarz / Glazurnik, różne lokalizacje Holandia

2019-10-13 | Poszukujemy doświadczonych Glazurników do pracy na terenie całej Holandii. Niezbedne doświadczenie w kładzeniu płytek na zaprawie betonowej ( podłogi )

x

Wyślij zgłoszenie

Załącz CV (opcjonalnie)x
Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych przez INTERDANET Łukasz Kuncewicz z siedzibą w Łodzi ul. Gdańska 54, 90-612 wpisaną do ewidencji działalności gospodarczej przez Urząd Miasta Łodzi pod numerem 47724, NIP 727-23-47-158, REGON: 473250880 (zobacz pełne dane) na potrzeby obecnych oraz przyszłych rekrutacji oraz na ich przesłanie do Pracodawcy . Jednocześnie oświadczam, że zapoznałam/em się z treścią Polityki PrywatnościRegulaminu.
Proszę przy okazji o wysłanie mi podobnych ofert na mój adres email.
Trwa wysyłanie...
Zostajesz przekierowany
do zewnętrznego
formularza pracodawcy
Nomer Sp. z o.o.
Nowogrodzka 31
+48578920385
DANE FIRMY

Przypominamy, że pobieranie opłat przez agencje lub podmioty pośredniczące z tytułu wyszukiwania, pośrednictwa i wskazania pracodawcy jest NIELEGALNE. Dozwolone jest jedynie pobieranie od osób opłat związanych z kosztami dojazdu i powrotu osoby skierowanej, wydawania wizy, badań lekarskich a także tłumaczenia dokumentów.

Jeśli ogłoszenie jest niezgodne z prawem lub obraźliwe - poinformuj nas na czacie. Pamiętaj aby podać link do zgłaszanej oferty.

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych ofertach pracy z kategorii

Przesyłaj na mój adres email:

(Zawsze możesz zrezygnować z powiadomienia)