Mechanik samochodowy Szwajcaria

Niestety, ogłoszenie jest już nieaktualne.

Spróbuj znaleźć interesujące Cię oferty wybierając jedną z poniższych opcji:

Praca za granicą: Praca Transport / Motoryzacja Praca za granicą: Praca Szwajcaria Praca za granicą: Praca Baden Praca za granicą: Praca Mechanik
APLIKUJ
Aplikuj na to stanowisko
+ Dodaj CV x
 

ZWIĘKSZ SWOJE SZANSE NA NOWĄ PRACĘ, APLIKUJ NA PODOBNE OFERTY

Mechanik ciągników i maszyn rolniczych

2019-12-05 | Poszukujemy mechanika ciagnikow i maszyn rolniczych do firmy zajmujacej sie sprzedaza i serwisem Traktorow Marki Fendt, Valtra i innych maszyn rolniczych w regionie Thun.Miejsce pracy: Kanton BernOkres zatrudnienia: od 5.01.2020 r. – stale.

Mechanik samochodów osobowych - Salzburg

2019-12-05 | naprawa silników oraz zespołów i układów mechanicznych w samochodach osobowych;termin rozpoczęcia pracy - do ustaleniailość wakatów - 1

Mechanik pojazdów i maszyn rolniczych

2019-12-05 | Miejsce wykonywania pracy: Holandia, Zeewolde.Obowiązki pracownika:- naprawa, serwis i konserwacja maszyn rolniczych,- bieżąca konserwacja,- kontrola.

MECHANIK URZĄDZEŃ SANITARNYCH I GRZEWCZYCH - praca w Niemczech. Wynagrodzenie od 2000 do 2 500 euro

2019-12-05 | Niemiecka firma J.I.T. Personalservice GmbH poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:Mechanik urządzeń sanitarnych i grzewczychMiejsce pracy: Niemcy.Wymagania: dobra/ komunikatywna znajomość j. niemieckiego doświadczenie w zawodzie prawo jazdy kat B własny środek transportu -...

Mechanik samochodowy (osobowe, ciężarowe, naczepy)

2019-12-05 | Diagnostyka, serwis, wymiana części, wykonywanie napraw bieżących i głównych, Obsługa programów diagnostycznych.

Mechanik samochodów ciężarowych (IVECO) ! 14-16 euro brutto/ h ! Jednoosobowe pokoje w przestronnych mieszkaniach

2019-12-04 | Dla jednego z naszych kluczowych belgijskich klientów poszukujemy mechanika samochodów ciężarowychZakres obowiązków:- Konserwacja, serwisowanie oraz naprawy ciężarówek marki IVECO (wymiana części takich jak: hamulce, elementy zawieszenia, wymiana opon, płyn&oac...

x

Wyślij zgłoszenie

Załącz CV (opcjonalnie)x
Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych przez INTERDANET Łukasz Kuncewicz z siedzibą w Łodzi ul. Gdańska 54, 90-612 wpisaną do ewidencji działalności gospodarczej przez Urząd Miasta Łodzi pod numerem 47724, NIP 727-23-47-158, REGON: 473250880 (zobacz pełne dane) na potrzeby obecnych oraz przyszłych rekrutacji oraz na ich przesłanie do Pracodawcy . Jednocześnie oświadczam, że zapoznałam/em się z treścią Polityki PrywatnościRegulaminu.
Proszę przy okazji o wysłanie mi podobnych ofert na mój adres email.
Trwa wysyłanie...
Zostajesz przekierowany
do zewnętrznego
formularza pracodawcy
ATC Action AG
St.Gallerstrasse 34a Arbon
603137673
Nr KRAZ: 603137673
DANE FIRMY

ZOBACZ INNE OFERTY TEGO PRACODAWCY

Pracownik ogólnobudowlany Szwajcaria

2017-09-04 (Budownictwo, Szwajcaria, Roche, Pracownik ogólnobudowlany) [zobacz]

Mechanik Szwajcaria

2017-07-06 (Transport / Motoryzacja, Szwajcaria, Aarau, Mechanik) [zobacz]

Przypominamy, że pobieranie opłat przez agencje lub podmioty pośredniczące z tytułu wyszukiwania, pośrednictwa i wskazania pracodawcy jest NIELEGALNE. Dozwolone jest jedynie pobieranie od osób opłat związanych z kosztami dojazdu i powrotu osoby skierowanej, wydawania wizy, badań lekarskich a także tłumaczenia dokumentów.

Jeśli ogłoszenie jest niezgodne z prawem lub obraźliwe - poinformuj nas na czacie. Pamiętaj aby podać link do zgłaszanej oferty.

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych ofertach pracy z kategorii

Przesyłaj na mój adres email:

(Zawsze możesz zrezygnować z powiadomienia)