pomocnik budowlany,praca bez posrednio, niemcy, kwatera, dobre stawki, jezyk niem. nie potrzebny!

Niestety, ogłoszenie jest już nieaktualne.

Spróbuj znaleźć interesujące Cię oferty wybierając jedną z poniższych opcji:

Praca za granicą: Praca Budownictwo Praca za granicą: Praca Niemcy Praca za granicą: Praca Düsseldorf Praca za granicą: Praca Pomocnik budowlany
APLIKUJ
Aplikuj na to stanowisko
+ Dodaj CV x
 

ZWIĘKSZ SWOJE SZANSE NA NOWĄ PRACĘ, APLIKUJ NA PODOBNE OFERTY

Pomocnik budowlany / Niemcy

2020-01-13 | Prace ogólnobudowlane i pomocnicze przy wykończeniach oraz rozbiórkach.Przygotowywanie materiałów pomocniczych, pomoc robotnikom budowlanym, wykonywanie prostych czynności remontowo-budowlanych, prace porządkowe na budowie.

Cieśla Szalunkowy (Brygady) - AUSTRIA

2020-01-17 | Wszelkie prace związane z szalunkami. Praca głównie na systemach DOKA, PERIDokładne szczegóły omawiane są podczas rozmowy rekrutacyjnej.

Pomocnik stolarza budowlanego ze znajomością języka

2020-01-13 | W JobXion chętnie przyjmiemy na stanowisko pomocników stolarza osoby, które znają w stopniu komunikatywnym język angielski lub holenderski (mi. A2). W zamian oferujemy możliwość bezstresowej nauki pod okiem doświadczonych fachowców z Polski i Holandii. Dzięki temu zys...

Pracownik fizyczny (ciągnięcie kabli przemysłowych)

2020-01-13 | ciągnięcie kabli w zakładach przemysłowych, petrochemicznych i/lub chemicznych. praca w niezależnych zespołach. praca na zewnątrz, na wysokości, głównie w porcie w Antwerpii (sporadycznie w Gent oraz na wyjazdach do klientów firmy).

Pomocnik Budowlany z znajomością języka niemieckiego - rekrutacja na rok 2020

2020-01-13 | Praca jako pomocnik przy szalunkach Peri, Doka lub przy murarzach.

POMOCNIK MONTERA RUSZTOWAN Z A1

2020-01-09 | Monter Rusztowan z wlasna dzialalnoscia gospodarcza A1 3000€-3500€Pomocnika montera rusztowan z wlasna dzialalnoscia gospodarcza A1 2500€-2800€Mile widziani fachowcy i pomocnicy z Ukrainy z dokumentami niezbednymi do pracy w Belgii.

x

Wyślij zgłoszenie

Załącz CV (opcjonalnie)x
Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych przez INTERDANET Łukasz Kuncewicz z siedzibą w Łodzi ul. Gdańska 54, 90-612 wpisaną do ewidencji działalności gospodarczej przez Urząd Miasta Łodzi pod numerem 47724, NIP 727-23-47-158, REGON: 473250880 (zobacz pełne dane) na potrzeby obecnych oraz przyszłych rekrutacji oraz na ich przesłanie do Pracodawcy . Jednocześnie oświadczam, że zapoznałam/em się z treścią Polityki PrywatnościRegulaminu.
Proszę przy okazji o wysłanie mi podobnych ofert na mój adres email.
Trwa wysyłanie...
Zostajesz przekierowany
do zewnętrznego
formularza pracodawcy
Lukasiak Bauunternehmung
016092084188
DANE FIRMY

ZOBACZ INNE OFERTY TEGO PRACODAWCY

Mechanik, Blacharz, do zabytkowych samochodow EMERYT

2018-06-04 (Transport / Motoryzacja, Niemcy, Solingen, Blacharz samochodowy) [zobacz]

Fachowca do wykonczen w mieszkaniach

2018-05-28 (Budownictwo, Niemcy, Düsseldorf, Solingen, Monter Płyt kartonowo-gipsowych) [zobacz]

Przypominamy, że pobieranie opłat przez agencje lub podmioty pośredniczące z tytułu wyszukiwania, pośrednictwa i wskazania pracodawcy jest NIELEGALNE. Dozwolone jest jedynie pobieranie od osób opłat związanych z kosztami dojazdu i powrotu osoby skierowanej, wydawania wizy, badań lekarskich a także tłumaczenia dokumentów.

Jeśli ogłoszenie jest niezgodne z prawem lub obraźliwe - poinformuj nas na czacie. Pamiętaj aby podać link do zgłaszanej oferty.

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych ofertach pracy z kategorii

Przesyłaj na mój adres email:

(Zawsze możesz zrezygnować z powiadomienia)