Praca w szklarni

Ogłoszenie z 2017-01-11

Aplikuj na to stanowisko 
Dodaj CV
 

Chcesz zgłosić się do podobnej pracy? Przejrzyj ogłoszenia poniżej:

Praca fizyczna w Odense

Pracownik plantacji ziemniaków i szparagów

2017-01-20

Ilość wakatów: 1Zadania: praca na plantacji ziemniaków i szparagów. Obsługa traktora i maszyn rolniczych takich jak płóg czy brony. Zbiory i transport szparagów. Okres zatrudnienia: 01.03.2017-23.06.2017Godziny pracy: praca 5-6 dni tygodniowo ... Czytaj więcej.

łapanie norek - praca sezonowa w Danii

2017-01-16

lość wakatów: 10Zadania: Łapaie norekOkres zatrudnienia: 01.03.2017 praca na min. miesiącGodziny pracy: ustalane na miejscuMiejsce pracy: DaniaWymagania od kandydatów: Znajomość języka angielskiego na poziomie min komunikatywnym, doswiadczenie w łapaniu norek - min... Czytaj więcej.

PRACA PRZY NORKACH

2017-01-16

praca na fermie norek:- opieka nad norkami- łapanie norek- karmienie norek- sprzątanie klatek Czytaj więcej.

Praca przy zwierzętach - Dojenie mechanicne krów / opieka nad trzodą chlewną

2017-01-16

Poszukujemy osób chętnych do pracy przy:DOJENIU MECHANICZNYM KRÓW- praca przy dojeniu mechanicznym krów,- opieka nad krowami,- sprzątanie,- karminiePRACA PRZY TRZODZIE CHLEWNEJ:- karmienie- sprzątanie- zaganianie- mycie ciśieniowe chlewniiPRACA NA TERENIE CAŁEJ DANII Czytaj więcej.

Pracownik fermy trzody chlewnej - praca w Danii

2017-01-11

• Ilość wakatów: 1• Zadania: Przygotowywanie prosiąt do transportu na inne fermy, załadunek na przyczepy, karmienie, pojenie i podawanie leków zwierzętom, rejestracja zużycia leków, okazjonalnie kastracja świń, mycie kojców wodą pod ciśnieniem,&bull... Czytaj więcej.

Przypominamy, że pobieranie opłat przez agencje lub podmioty pośredniczące z tytułu wyszukiwania, pośrednictwa i wskazania pracodawcy jest NIELEGALNE

Dozwolone jest jedynie pobieranie od osób opłat związanych z kosztami dojazdu i powrotu osoby skierowanej, wydawania wizy, badań lekarskich a także tłumaczenia dokumentów.

Przesyłaj mi ogłoszenia z kategorii Pracownik szklarni - Odense na email

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych ofertach pracy z kategorii

Przesyłaj na mój adres email:

(Zawsze możesz zrezygnować z powiadomienia)