POSZUKUJEMY ELEKTRYKA - PRACA W NIEMCZECH

Ogłoszenie z 2017-01-20

Aplikuj na to stanowisko 
Dodaj CV
 

Chcesz zgłosić się do podobnej pracy? Przejrzyj ogłoszenia poniżej:

Elektryk w Niemczech

Elektryk-montaż instalacji elektrycznej i gniazdek

2017-01-22

Spitra-Polska Sp.zo.o poszukuje  pracowników do Niemiec na stanowisko:ELEKTRYK Praca OD ZARAZ na czas nieokreślony na zasadach niemieckich z zameldowaniem i ubezpieczeniem.Obowiązki: montaż instalacji elektrycznej i gniazdek miejsce pracy-Wertheim-Badenia Wirtemberg Czytaj więcej.

PRACA NIEMCY ELEKTRYK

2017-01-20

Poszukujemy kandydatów do pracy w Niemczech jako elektryk.W chwili obecnej poszukujemy:- elektryka budowlanego- elektryka przemysłowego- elektronika- technika instalacji budowlanych- technika urządzeń i systemów energetyki- montera paneli słonecznych Czytaj więcej.

5 elektryków do Niemiec

2017-01-18

Szukamy 5 elektryków do zachodnich Niemiec (różne projekty w miastach: Stuttgart, Hamburg, Frankfurt nad Menem, Freiburg, Kolonia), praca długoterminowa. Praca w budownictwie, układania przewodów elektrycznych, oświetlenia, systemy elektryczne, wtyczki ... Czytaj więcej.

Elektryka (instalacje elektryczne w domach/mieszkaniach) - Niemcy

2017-01-18

Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa oraz możliwość nadgodzin) Umowa o pracę z niemieckim pracodawcą Ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek Zakwaterowanie Stałą opiekę polskiego koordynatora Pomoc w organizacji wyjazdu Czytaj więcej.

ŚWIETNA PRACA! Elektryk do Niemiec-wysokie zarobki+dieta+mieszkanie OD ZARAZ

2017-01-18

  montaż oraz naprawa instalacji elektrycznych, projektowanie sieci elektrycznych, praca zgodnie z wytycznymi zawartymi w dokumentacji technicznej, konserwacja i naprawa urządzeń, kabli, wykonywanie pomiarów, ocena stanu technicznego instalacji elektry... Czytaj więcej.

Elektryk z językiem niemieckim- okolice Stuttgartu

2017-01-17

wykonywanie instalacji elektrycznych na obiektach (prywatnych oraz publicznych), na podstawie dostarczonej dokumentacji technicznej oraz schematów niezbędnych do prawidłowego wykonania zlecenia. prowadzenie tras kablowych (w tym również prac naprawczych i konserwacyjnych okabl... Czytaj więcej.

elektryków

2017-01-17

elektryków budowlanych Czytaj więcej.

ELEKTRYK - SZAFY STEROWNICZE (montaż/okablowywanie/budowa) - Niemcy

2017-01-16

Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa oraz możliwość nadgodzin) Umowa o pracę z niemieckim pracodawcą Ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek Zakwaterowanie Stałą opiekę polskiego koordynatora Pomoc w organizacji wyjazdu Czytaj więcej.

ELEKTRYK BUDOWLANY - Niemcy

2017-01-16

Wynagrodzenie uzależnione od dosiadczenia (podstawa oraz możliwość nadgodzin) Umowa o pracę z niemieckim pracodawcą Ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek Zakwaterowanie Stałą opiekę polskiego koordynatora Pomoc w organizacji wyjazdu Czytaj więcej.

Energetyka w Radeberg

Elektromonter - automatyka bram przemysłowych w Niemczech

2017-01-20

Elektromonter - automatyka bram przemysłowych w NiemczechMiejsce pracy: NorymbergaPraca będzie polegać na montażu bram przemysłowych w różnych zakładach na terenie Niemiec.Poszukujemy 3-osobowej brygady! Czytaj więcej.

Elektryk techniki budowlanej - okolice miasta Brema

2017-01-20

Poszukujemy pracowników z doświadczeniem na stanowisko Elektryk techniki budowlanej dla niemieckiego pracodawcy z okolicy miasta BremaNr Ref.: HRC/1701/1091Miejsce pracy: Niemiecka agencja pracy tymczasowejOpis pracy: Praca stacjonarna, od poniedziałku do piątku, mogą dochodzić sobot... Czytaj więcej.

Monter instalacji fotowoltaicznych – okolice Ulm

2017-01-18

serwis i konserwacja instalacji fotowoltaicznych wyszukiwanie i usuwanie usterek przebudowa instalacji i modułów prace na dachu Czytaj więcej.

Elektronik, Aichach an der Paar

2017-01-18

utrzymanie ruchu uruchamianie/sterowanie urządzeń instalacja, konfiguracja i sprawdzanie systemu operacyjnego wyszukiwanie i eliminowanie usterek prowadzenie dokumentacji technicznej dbanie o jakość wykonywanych usług praca w rodzinnej, rozwijającej się firmie Czytaj więcej.

Elektromechanik maszyn / Elektronik

2017-01-18

Wybrany Kandydat będzie odpowiedzialny za: obsługa, konserwacja/sprawdzanie, naprawa i podłączanie maszyn – głównie silniki, pracę na terenie Niemiec. Czytaj więcej.

Przypominamy, że pobieranie opłat przez agencje lub podmioty pośredniczące z tytułu wyszukiwania, pośrednictwa i wskazania pracodawcy jest NIELEGALNE

Dozwolone jest jedynie pobieranie od osób opłat związanych z kosztami dojazdu i powrotu osoby skierowanej, wydawania wizy, badań lekarskich a także tłumaczenia dokumentów.

Przesyłaj mi ogłoszenia z kategorii Elektryk - Radeberg na email

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych ofertach pracy z kategorii

Przesyłaj na mój adres email:

(Zawsze możesz zrezygnować z powiadomienia)