SZUKAMY ELEKTRYKÓW DO PRACY NA TERENIE NIEMIEC - NIEMIECKA UMOWA

Ogłoszenie z 2017-01-20

Aplikuj na to stanowisko 
Dodaj CV
 

Chcesz zgłosić się do podobnej pracy? Przejrzyj ogłoszenia poniżej:

Elektromonter w Niemczech

Elektryk techniki budowlanej - okolice miasta Brema

2017-01-20

Poszukujemy pracowników z doświadczeniem na stanowisko Elektryk techniki budowlanej dla niemieckiego pracodawcy z okolicy miasta BremaNr Ref.: HRC/1701/1091Miejsce pracy: Niemiecka agencja pracy tymczasowejOpis pracy: Praca stacjonarna, od poniedziałku do piątku, mogą dochodzić sobot... Czytaj więcej.

Monter instalacji fotowoltaicznych – okolice Ulm

2017-01-18

serwis i konserwacja instalacji fotowoltaicznych wyszukiwanie i usuwanie usterek przebudowa instalacji i modułów prace na dachu Czytaj więcej.

Poszukujemy elektryków do pracy na terenie Berlina

2017-01-18

Poszukujemy elektryków do pracy na terenie BerlinaOferujemy:- Atrakcyjne wynagrodzenie 12,00 € / godzinę + premie- Pokrycie kosztów zakwaterowania do 80 %- Pokrycie kosztów przejazdu między miejscem zakwaterowania a miejscem pracy- Możliwość dłuższej współ... Czytaj więcej.

Elektromonter – południe Niemiec (od zaraz)

2017-01-16

układanie tras kablowych montaż instalacji elektrycznych na halach przemysłowych podłączanie szaf sterowniczych praca według planów elektrycznych Czytaj więcej.

ELEKTROMONTER / praca na produkcji / dobra znajomosc jezyka niemieckiego

2017-01-13

Praca stacjonarna na hali produkcyjnej Wykonywanie instalacji elektrycznych Wiercenie otworow, montaż kabli CEL: po okresie próbnym poprzez Agencje Pracy Trenkwalder stały kontrakt bezprośrednio w fabryce Czytaj więcej.

ELEKTRYK/ ELEKTROMONTER

2017-01-02

Obowiązki:-montaż oraz naprawa instalacji elektrycznych-prace montażowo- konserwatorskie, np. układanie kabli, podłączanie urządzeń elektrycznych (oświetlenie, ogrzewanie elektryczne, montaż gniazd wtykowych, włączniki, przełączniki elektryczne)-umiejętność czytania rysunkó... Czytaj więcej.

Pracownik z wykształceniem elektrycznym

2016-12-30

ZAPRASZAMY OSOBY:Które chciałby rozpocząć przygodę z pracą za granicą.Praca dla osób bez znajomości języka.Dla osób z komunikatywnym językiem Niemieckim możliwości rozwoju i awansu na wyższe stanowiska.OBOWIĄZKI- zakładanie instalacji elektrycznych i nagłośnie... Czytaj więcej.

Kierownik z wykształceniem elektrycznym

2016-12-30

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko kierownika z wykształceniem elektrycznym i komunikatywnym językiem niemieckim. Praca odbywać się będzie na terenie Niemiec.   ZAPRASZAMY OSOBY:Posiadające cechy pozwalające na kierowanie grupą.Które chciałby rozpoczą... Czytaj więcej.

Energetyka w Frankfurt nad Menem

Elektryk-montaż instalacji elektrycznej i gniazdek

2017-01-22

Spitra-Polska Sp.zo.o poszukuje  pracowników do Niemiec na stanowisko:ELEKTRYK Praca OD ZARAZ na czas nieokreślony na zasadach niemieckich z zameldowaniem i ubezpieczeniem.Obowiązki: montaż instalacji elektrycznej i gniazdek miejsce pracy-Wertheim-Badenia Wirtemberg Czytaj więcej.

Elektromonter - automatyka bram przemysłowych w Niemczech

2017-01-20

Elektromonter - automatyka bram przemysłowych w NiemczechMiejsce pracy: NorymbergaPraca będzie polegać na montażu bram przemysłowych w różnych zakładach na terenie Niemiec.Poszukujemy 3-osobowej brygady! Czytaj więcej.

PRACA NIEMCY ELEKTRYK

2017-01-20

Poszukujemy kandydatów do pracy w Niemczech jako elektryk.W chwili obecnej poszukujemy:- elektryka budowlanego- elektryka przemysłowego- elektronika- technika instalacji budowlanych- technika urządzeń i systemów energetyki- montera paneli słonecznych Czytaj więcej.

5 elektryków do Niemiec

2017-01-18

Szukamy 5 elektryków do zachodnich Niemiec (różne projekty w miastach: Stuttgart, Hamburg, Frankfurt nad Menem, Freiburg, Kolonia), praca długoterminowa. Praca w budownictwie, układania przewodów elektrycznych, oświetlenia, systemy elektryczne, wtyczki ... Czytaj więcej.

Elektryka (instalacje elektryczne w domach/mieszkaniach) - Niemcy

2017-01-18

Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa oraz możliwość nadgodzin) Umowa o pracę z niemieckim pracodawcą Ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek Zakwaterowanie Stałą opiekę polskiego koordynatora Pomoc w organizacji wyjazdu Czytaj więcej.

Przypominamy, że pobieranie opłat przez agencje lub podmioty pośredniczące z tytułu wyszukiwania, pośrednictwa i wskazania pracodawcy jest NIELEGALNE

Dozwolone jest jedynie pobieranie od osób opłat związanych z kosztami dojazdu i powrotu osoby skierowanej, wydawania wizy, badań lekarskich a także tłumaczenia dokumentów.

Przesyłaj mi ogłoszenia z kategorii Elektromonter - Frankfurt nad Menem na email

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych ofertach pracy z kategorii

Przesyłaj na mój adres email:

(Zawsze możesz zrezygnować z powiadomienia)