Pracownik fermy trzody chlewnej - praca w Danii

Ogłoszenie z 2017-01-11

Aplikuj na to stanowisko 
Dodaj CV
 

Chcesz zgłosić się do podobnej pracy? Przejrzyj ogłoszenia poniżej:

Pracownik farmy w Haderslev

Sprzątanie na fermach zwierzęcych - praca w Danii

2017-03-16

Ilość wakatów: 1Zadania: sprzątanie na fermach, trzody chlewnej, krów, drobiuOkres zatrudnienia: od zaraz do 31.12.2017Godziny pracy: ustalane na miejscuMiejsce pracy: 6520 ToftlundWymagania od kandydatów: Znajomość języka angielskiego na poziomie min komunikatywnym, ,p... Czytaj więcej.

Pracownik farmy w Danii

Praca na fermie truskawek i ziemniaków w Danii

2017-03-21

Ilość wakatów: 1Zadania: praca na fermie truskawek i ziemniaków. Pielenie truskawek, sprawdzanie tuneli i regulowanie temperatury w środku, pielenie ziemniaków zbiory ziemniaków, segregacja ziemniaków na taśmie.Okres zatrudnienia: od zaraz na trzy miesiące ... Czytaj więcej.

Praca fizyczna w Haderslev

Pracownik fermy krów - Dania - Na czas nieokreślony

2017-03-23

Ilość wakatów: 1 Zadania: Dojenie i dbanie o codzienną produkcję mleka na fermie liczącej 300 krów. Czyszczenie boksów, karmienie, mycie krów. Opieka nad cielętami. Okres pracy: od zaraz, praca stała. Godziny pracy: 3.30-6.30/7.00 następnie ... Czytaj więcej.

prace budowlane w Danii

2017-03-16

poszukujemy pracowników do praców budowlanych w sektorach:- murowanie- prace ciesielskie- szpachlowanie- wylewki- wykończeniówki Czytaj więcej.

Praca w szklarni

2017-03-16

Ilość wakatów: 1Zadania: produkcja rzeżuchy. Zwłaszcza wysiew i przenoszenie platform z kiełkami.Okres zatrudnienia: od 01.04.2017 na 3 miesiace.Godziny pracy: ustalane na miejscuMiejsce pracy: 5750 RingeWymagania od kandydatów: Znajomość języka angielskiego na poziomie... Czytaj więcej.

Praca przy zwierzętach - Dojenie mechanicne krów / opieka nad trzodą chlewną

2017-02-28

Poszukujemy osób chętnych do pracy przy:DOJENIU MECHANICZNYM KRÓW- praca przy dojeniu mechanicznym krów,- opieka nad krowami,- sprzątanie,- karminiePRACA PRZY TRZODZIE CHLEWNEJ:- karmienie- sprzątanie- zaganianie- mycie ciśieniowe chlewniiPRACA NA TERENIE CAŁEJ DANII Czytaj więcej.

PRACA PRZY NORKACH

2017-02-28

praca na fermie norek:- opieka nad norkami- łapanie norek- karmienie norek- sprzątanie klatek Czytaj więcej.

Przypominamy, że pobieranie opłat przez agencje lub podmioty pośredniczące z tytułu wyszukiwania, pośrednictwa i wskazania pracodawcy jest NIELEGALNE

Dozwolone jest jedynie pobieranie od osób opłat związanych z kosztami dojazdu i powrotu osoby skierowanej, wydawania wizy, badań lekarskich a także tłumaczenia dokumentów.

Przesyłaj mi ogłoszenia z kategorii Pracownik farmy - Haderslev na email

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych ofertach pracy z kategorii

Przesyłaj na mój adres email:

(Zawsze możesz zrezygnować z powiadomienia)