Praca dla rzeźników - wieprzowina

Ogłoszenie z 2017-09-12

Aplikuj na to stanowisko 
Dodaj CV
 

Chcesz zgłosić się do podobnej pracy? Przejrzyj ogłoszenia poniżej:

Produkcja w Hull

RZEZNIK WYKRAWACZ

2017-09-22

POSZUKUJE RZEZNIKOW Z DOSWIADCZENIEM STAWKA DO £14.80 NA GODZINE 45-50 godzin tygodniowoprosze o przeslanie cv na mail lub wyslac sms o tesci rzeznik na numer Czytaj więcej.

MAGAZYN – praca ANGLIA + darmowy kurs jęz. angielskiego

2017-09-22

W zależności od umiejętności praca polega na: odbieranie z linii produkcyjnej kosmetyków lub zbieranie zamówień tzw. order picker lub administracja magazynu, praca przy komputerze lub przygotowanie towaru do wysyłki lub też rozładunki i załadunki ciężarówek Czytaj więcej.

Pakowcz

2017-09-22

Poszukujemy 60 pakowaczy do pracy przy rolowaniu bekonu wokol kielbasek na linii produkcyjnej w fabryce miesa w Watton, Norfolk.   Czytaj więcej.

Rzeźnik (Londyn)

2017-09-20

Trymowanie Filetowanie (Deboning) Łopatkowanie baraniny, jagnięciny Powyższe umiejętności będą sprawdzane na teście. Rozpoczęcie pracy następnego dnia. Agencja nie gwarantuje pracy, jeśli pracownik nie przejdzie pozytywnie testu. Czytaj więcej.

Lakiernik samochodowy -

2017-09-19

Jesteś lakiernikiem samochodowym?Świetnie! Mamy dla Ciebie ofertę pracy w prestiżowej firmie produkującej bolidy biorące udział w wyścigach Formuły1!    Czytaj więcej.

Przypominamy, że pobieranie opłat przez agencje lub podmioty pośredniczące z tytułu wyszukiwania, pośrednictwa i wskazania pracodawcy jest NIELEGALNE

Dozwolone jest jedynie pobieranie od osób opłat związanych z kosztami dojazdu i powrotu osoby skierowanej, wydawania wizy, badań lekarskich a także tłumaczenia dokumentów.

Przesyłaj mi ogłoszenia z kategorii Masarz - Hull na email

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych ofertach pracy z kategorii

Przesyłaj na mój adres email:

(Zawsze możesz zrezygnować z powiadomienia)