Operator Falcerki / Krajarki - miejsce pracy Australia Zachodnia

Niestety, ogłoszenie jest już nieaktualne.

Spróbuj znaleźć interesujące Cię oferty wybierając jedną z poniższych opcji:

Praca za granicą: Praca Produkcja Praca za granicą: Praca Australia Praca za granicą: Praca Perth Praca za granicą: Praca Operator maszyn
APLIKUJ
Aplikuj na to stanowisko
+ Dodaj CV x
 

ZWIĘKSZ SWOJE SZANSE NA NOWĄ PRACĘ, APLIKUJ NA PODOBNE OFERTY

Monter okien PCV i aluminium

2020-11-27 | Montaż okien głównie w ogrodah zimowych Obróbka materiałowa PVC,  aluminium, guma Prace manualne np. zakładanie uszczelek Inne obowiązki charakterystyczne dla ww. stanowiska

OPERATOR PRASY KUŹNICZEJ, atrakcyjne wynagrodzenie, praca w Niemczech od zaraz!

2020-11-27 | Obsługa oraz kontrola pras kuźniczych Kontrolowanie parametrów jakościowych wytworzonych produktów Zachowanie zasad technologicznych i przepisów BHP Przestrzeganie norm jakościowych, prawidłowa obsługa i eksploatacja maszyn i oprzyrządowania Inne charakterystyczn...

Programista CNC/Mazak

2020-11-27 | Poszukujemy wykwalifikowanego programisty CNC.Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie i edytowanie programów oraz obsługę maszyn Mazak HCN-6800(Mazatrol Matrix2), Mazak VCT-800 (Mazatrol SmoothG), programy tworzone za pomocą WinCam oraz MasterCam.

Operator robota spawalniczego

2020-11-27 | Dla naszego klienta z okolic Vaaasa poszukujemy operatora robota spawalniczego, W zakresie zadań samodzielna obsługa robota spawalniczego Fronius (sterowniki Fanuc), wprowadzanie drobnych poprawek spawalniczych.

Operator maszyn / dział techniczny

2020-11-27 | Przykładowe obowiązki:- obsługa maszyn,- ustawianie  parametrów na maszynach,- usuwanie usterek,- zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego,- wykonywanie elementów drewnianych (głównie skrzyń) na zamówienie klienta.

x

Wyślij zgłoszenie

Załącz CV (opcjonalnie)x
Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych przez INTERDANET Łukasz Kuncewicz z siedzibą w Łodzi ul. Gdańska 54, 90-612 wpisaną do ewidencji działalności gospodarczej przez Urząd Miasta Łodzi pod numerem 47724, NIP 727-23-47-158, REGON: 473250880 (zobacz pełne dane) na potrzeby obecnych oraz przyszłych rekrutacji oraz na ich przesłanie do Pracodawcy . Jednocześnie oświadczam, że zapoznałam/em się z treścią Polityki PrywatnościRegulaminu.
Proszę przy okazji o wysłanie mi podobnych ofert na mój adres email.
Trwa wysyłanie...
Zostajesz przekierowany
do zewnętrznego
formularza pracodawcy
Rapid Print Finishing
44 Caversham Street, Perth WA 6000
+61 (08) 9328-3544
DANE FIRMY

Przypominamy, że pobieranie opłat przez agencje lub podmioty pośredniczące z tytułu wyszukiwania, pośrednictwa i wskazania pracodawcy jest NIELEGALNE. Dozwolone jest jedynie pobieranie od osób opłat związanych z kosztami dojazdu i powrotu osoby skierowanej, wydawania wizy, badań lekarskich a także tłumaczenia dokumentów.

Jeśli ogłoszenie jest niezgodne z prawem lub obraźliwe - poinformuj nas na czacie. Pamiętaj aby podać link do zgłaszanej oferty.

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych ofertach pracy z kategorii

Przesyłaj na mój adres email:

(Zawsze możesz zrezygnować z powiadomienia)