Praca dla dziewczyny od zaraz

APLIKUJ
Aplikuj na to stanowisko
+ Dodaj CV x
 

ZWIĘKSZ SWOJE SZANSE NA NOWĄ PRACĘ, APLIKUJ NA PODOBNE OFERTY

Pracownik produkcji przy pakowaniu sałatek w Anglii - praca od zaraz!

2020-11-19 | - Pakowanie warzyw i owoców na linii produkcyjnej,- Oznaczanie gotowych produktów,- Paletowanie produktów na końcu linii produkcyjnej,- Załadunek przetworów do maszyn produkcyjnych,- Zachowanie standardów higieny oraz BHP.

pracownik produkcji, pakowanie dań, pakowanie żywności, Holandia

2020-11-23 | Praca wewnątrz zakładu pracy na produkcji przy pakowaniu dań i żywności wegetariańskiej. Produkty są wkładane do pudełek, zabezpieczane folią, a następnie wkładane do kartonów, z nazwą produktu. Na końcu linii produkcyjnej stoją pracownicy, którzy są odpowiedzialni z...

Praca w szkółce drzewek

2020-11-23 | SPECYFIKA PRACY: Praca w szklarni i na zewnątrz przy drzewkach ozdobnych. Pielęgnacja, podlewanie, przycinanie, sadzenie oraz przesadzanie sadzonek z gruntu do doniczek. Praca w zależności od zapotrzebowania klienta.

Pracownik myjni

2020-11-23 | SPECYFIKA PRACY:Praca w myjni przy czyszczeniu samochodów. Odkurzanie, szczotkowanie, polerowanie, czyszczenie tapicerki, usuwanie śmieci i naklejek.

Oferta Flex dla każdego

2020-11-23 | Chcesz wyjechać do pracy do Holandii, a mimo to mieszkać w normalnym domu zamiast hotelu robotniczego?Chcesz mieć możliwość rozwoju, awansu i zmiany stanowiska pracy bez konieczności rozwiązywania umowy?Skorzystaj z oferty „Flex”, dzięki której przez pierwsze dwa tygod...

Pracownik produkcji, naleśniki, Holandia

2020-11-23 | Praca w firmie produkującej naleśniki. Do obowiązków kandydata będzie należało min. pakowanie naleśników, etykietowanie, przygotowanie towaru do wysyłki oraz inne prace w zależności od zapotrzebowania pracodawcy.MIEJSCE PRACY: Holandia, okolice Sliedrecht

x

Wyślij zgłoszenie

Załącz CV (opcjonalnie)x
Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych przez INTERDANET Łukasz Kuncewicz z siedzibą w Łodzi ul. Gdańska 54, 90-612 wpisaną do ewidencji działalności gospodarczej przez Urząd Miasta Łodzi pod numerem 47724, NIP 727-23-47-158, REGON: 473250880 (zobacz pełne dane) na potrzeby obecnych oraz przyszłych rekrutacji oraz na ich przesłanie do Pracodawcy . Jednocześnie oświadczam, że zapoznałam/em się z treścią Polityki PrywatnościRegulaminu.
Proszę przy okazji o wysłanie mi podobnych ofert na mój adres email.
Trwa wysyłanie...
Zostajesz przekierowany
do zewnętrznego
formularza pracodawcy
Jark Industrial
Worcester WR1 1HD 23 THE TYTHING
07879643946
DANE FIRMY

ZOBACZ INNE OFERTY TEGO PRACODAWCY

Praca na lini produkcyjnej

2016-04-20 (Produkcja, Anglia, Alcester, Bromsgrove, Evesham, Redditch, West Bromwich, Worcester, Pracownik produkcji) [zobacz]

Przypominamy, że pobieranie opłat przez agencje lub podmioty pośredniczące z tytułu wyszukiwania, pośrednictwa i wskazania pracodawcy jest NIELEGALNE. Dozwolone jest jedynie pobieranie od osób opłat związanych z kosztami dojazdu i powrotu osoby skierowanej, wydawania wizy, badań lekarskich a także tłumaczenia dokumentów.

Jeśli ogłoszenie jest niezgodne z prawem lub obraźliwe - poinformuj nas na czacie. Pamiętaj aby podać link do zgłaszanej oferty.

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych ofertach pracy z kategorii

Przesyłaj na mój adres email:

(Zawsze możesz zrezygnować z powiadomienia)