Przedstawiciel Handlowy za granicą - Prowizja 5%

APLIKUJ
Aplikuj na to stanowisko
+ Dodaj CV x
 

ZWIĘKSZ SWOJE SZANSE NA NOWĄ PRACĘ, APLIKUJ NA PODOBNE OFERTY

Selbstaendiger Handelsvetreter / Aussendienstmitarbeiter

2020-09-24 | Wir suchen Selbstaendigen Handelsvertreter / Aussendienstmitarbeiter Als Handelsvertreter sind Sie unsere Verbindung zum stationären Geschenkfachhandel, zu Baumärkten, zur Haustierbedarf branche uvm.  Sie sollten beitragen neue Vertriebsmöglichkeiten zu erschlie&szli...

x

Wyślij zgłoszenie

Załącz CV (opcjonalnie)x
Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych przez INTERDANET Łukasz Kuncewicz z siedzibą w Łodzi ul. Gdańska 54, 90-612 wpisaną do ewidencji działalności gospodarczej przez Urząd Miasta Łodzi pod numerem 47724, NIP 727-23-47-158, REGON: 473250880 (zobacz pełne dane) na potrzeby obecnych oraz przyszłych rekrutacji oraz na ich przesłanie do Pracodawcy . Jednocześnie oświadczam, że zapoznałam/em się z treścią Polityki PrywatnościRegulaminu.
Proszę przy okazji o wysłanie mi podobnych ofert na mój adres email.
Trwa wysyłanie...
Zostajesz przekierowany
do zewnętrznego
formularza pracodawcy
WWF Filtry
ul. Złocha 10, 63-507 Kobyla Góra
+48 627316366
DANE FIRMY

ZOBACZ INNE OFERTY TEGO PRACODAWCY

Przedstawiciel Handlowy za granicą - Prowizja 5%

0000-00-00 (Obsługa klienta / Sprzedaż, Przedstawiciel handlowy) [zobacz]

Przypominamy, że pobieranie opłat przez agencje lub podmioty pośredniczące z tytułu wyszukiwania, pośrednictwa i wskazania pracodawcy jest NIELEGALNE. Dozwolone jest jedynie pobieranie od osób opłat związanych z kosztami dojazdu i powrotu osoby skierowanej, wydawania wizy, badań lekarskich a także tłumaczenia dokumentów.

Jeśli ogłoszenie jest niezgodne z prawem lub obraźliwe - poinformuj nas na czacie. Pamiętaj aby podać link do zgłaszanej oferty.