Szukam pracy na całej skandynawi piaskarz

APLIKUJ
Aplikuj na to stanowisko
+ Dodaj CV x
 

ZWIĘKSZ SWOJE SZANSE NA NOWĄ PRACĘ, APLIKUJ NA PODOBNE OFERTY

Malarz - Piaskarz BEZ JĘZYKA / Francja / bezpłatne zakwaterowanie i dojazd

2020-05-20 | - praca na zakładzie zajmującym się produkcją konstrukcji stalowych, praca na hali- przygotowywanie powierzchni elementów do malowania oraz metalizowania- malowanie pistoletem natryskowym metodą proszkową (malowanie pompami)- metalizowanie w kombinezonie oraz w kabinie ( rzadko) ...

8 piaskarzy do Danii

2020-05-08 | Szukamy 8 piaskarzy do Danii, Aalborg (dla wybranych praca na wyjeździe w Szwecji i Norwegii). Praca od 18.05. na dłuższy okres czasu. Piaskowanie w elektrowniach, praca w małych ciasnych pomieszczeniach, też kontenery.

x

Wyślij zgłoszenie

Załącz CV (opcjonalnie)x
Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych przez INTERDANET Łukasz Kuncewicz z siedzibą w Łodzi ul. Gdańska 54, 90-612 wpisaną do ewidencji działalności gospodarczej przez Urząd Miasta Łodzi pod numerem 47724, NIP 727-23-47-158, REGON: 473250880 (zobacz pełne dane) na potrzeby obecnych oraz przyszłych rekrutacji oraz na ich przesłanie do Pracodawcy . Jednocześnie oświadczam, że zapoznałam/em się z treścią Polityki PrywatnościRegulaminu.
Proszę przy okazji o wysłanie mi podobnych ofert na mój adres email.
Trwa wysyłanie...
Zostajesz przekierowany
do zewnętrznego
formularza pracodawcy

ZOBACZ INNE OFERTY TEGO PRACODAWCY

Szukam pracy jako teamlider

2020-05-25 (Logistyka, Niemcy, Aachen) [zobacz]

Do wynajęcia kawalerka

2020-05-25 (Mieszkanie, 1 sypialnia, Niemcy, Berlin) [zobacz]

KAZDA PRACA DANIA

2020-05-25 (Inne, Dania, Odense) [zobacz]

W BERLINIĘ DLA BRYGADY 1-2-3-4-5-6-7 Osob BUDOWNICZYCH. OFERUJE UMEBLOWANE MIESZKANIE LUB POKOJE

2020-05-25 (Mieszkanie, 2 sypialnie, Niemcy, Berlin) [zobacz]

Blacharz samochodowy, praca - Norwegia.

2020-05-25 (Transport / Motoryzacja, Norwegia, Oslo, Sandefjord, Blacharz samochodowy) [zobacz]

Przypominamy, że pobieranie opłat przez agencje lub podmioty pośredniczące z tytułu wyszukiwania, pośrednictwa i wskazania pracodawcy jest NIELEGALNE. Dozwolone jest jedynie pobieranie od osób opłat związanych z kosztami dojazdu i powrotu osoby skierowanej, wydawania wizy, badań lekarskich a także tłumaczenia dokumentów.

Jeśli ogłoszenie jest niezgodne z prawem lub obraźliwe - poinformuj nas na czacie. Pamiętaj aby podać link do zgłaszanej oferty.

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych ofertach pracy z kategorii

Przesyłaj na mój adres email:

(Zawsze możesz zrezygnować z powiadomienia)
x

Szanowni Użytkownicy,

na bieżąco obserwujemy aktualne wydarzenia. Każdego dnia oczekujemy pozytywnych informacji odnośnie walki z Koronawirusem.
Cieszymy się ze wszelkich oznak solidarności w kraju i za granicą. Ta trudna sytuacja pokazuje, jak bardzo, my Polacy potrafimy się zjednoczyć w obliczu nietypowych zdarzeń.
Chcielibyśmy Was również zapewnić, że nasz portal pracuje bez zmian. Cały zespół realizuje pracę zdalnie, by zapewnić Wam nieprzerwanie najlepszą jakość usług.
Apelujemy! Dbajcie o siebie i o swoich bliskich. Przestrzegajmy kwarantanny, by jak najszybciej pozbyć się wspólnego wroga.

Z życzeniami zdrowia i cierpliwości,

zespół Poloniusz.pl