Praca dla kierowcow kat B Van/Kurrier

APLIKUJ
Aplikuj na to stanowisko
+ Dodaj CV x
 

ZWIĘKSZ SWOJE SZANSE NA NOWĄ PRACĘ, APLIKUJ NA PODOBNE OFERTY

Kierowca / Kurier

2020-05-15 | Praca w charakterze kierowcy - magazyniera. Osoba zatrudniona na tym stanowisku bedzie odpowiedzialna za zaladunek , przewoz jak i rozladunek mebli w pelnym wymiarze godzin oraz zarzadzanie magazynem.Mozliwosc dodatkowych nadgodzin.

Kierowca kat. C + E - EXTRA wypłata w € - start zaraz w Niemczech!

2020-05-04 | Transport towarów Trasy długodystansowe (praca na terenie Niemiec) Przygotowanie pojazdu i dokumentów do transportu Zabezpieczenie ładunku

KIEROWCA CE / trasy lokalne. Holandia Roosendaal - Goes. Od zaraz

2020-05-01 | Kierowca CE na trasy lokalne pomiedzy Goes i Roosendaal oraz lokalnymi odbiorcami. Praca polega na rozwożeniu kartonów w zakładzie produkującym skrzynki kartowe głównie do szklarni.Transport obejmuje również wożenie bloków kartonowych do produkcji pudełek i skrz...

KIEROWCA CE / trasy lokalne. Holandia Roosendaal - Goes. Od zaraz

2020-04-30 | Kierowca CE na trasy lokalne pomiedzy Goes i Roosendaal oraz lokalnymi odbiorcami. Praca polega na rozwożeniu kartonów w zakładzie produkującym skrzynki kartowe głównie do szklarni.Transport obejmuje również wożenie bloków kartonowych do produkcji pudełek i skrz...

KIEROWCA CE / trasy lokalne. Holandia Goes. Od zaraz

2020-04-30 | Kierowca CE na trasy lokalne pomiedzy Goes i lokalnymi odbiorcami. Praca polega na rozwożeniu kartonów w zakładzie produkującym skrzynki kartowe głównie do szklarni.Transport obejmuje również wożenie bloków kartonowych do produkcji pudełek i skrzynek kartonowych...

Kierowcy kat C/CE

2020-04-28 | Poszukujemy kierowcow kat C/CE

x

Wyślij zgłoszenie

Załącz CV (opcjonalnie)x
Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych przez INTERDANET Łukasz Kuncewicz z siedzibą w Łodzi ul. Gdańska 54, 90-612 wpisaną do ewidencji działalności gospodarczej przez Urząd Miasta Łodzi pod numerem 47724, NIP 727-23-47-158, REGON: 473250880 (zobacz pełne dane) na potrzeby obecnych oraz przyszłych rekrutacji oraz na ich przesłanie do Pracodawcy . Jednocześnie oświadczam, że zapoznałam/em się z treścią Polityki PrywatnościRegulaminu.
Proszę przy okazji o wysłanie mi podobnych ofert na mój adres email.
Trwa wysyłanie...
Zostajesz przekierowany
do zewnętrznego
formularza pracodawcy

ZOBACZ INNE OFERTY TEGO PRACODAWCY

Oferuję przestronny pokój w okolicy Eeklo

2020-05-26 (Pokój, 2 łóżka lub więcej, Belgia, Gent, Lokeren) [zobacz]

40-latek Konwojent Hellersdorf

2020-05-26 (Pokój, 1 pojedyncze łóżko, Niemcy, Berlin) [zobacz]

Poszukuję pracy w handlu lub magazynie

2020-05-26 (Obsługa klienta / Sprzedaż, Polska, Biała, Bytom) [zobacz]

SPECJALIŚCI

2020-05-26 (Budownictwo, Francja, Paryż) [zobacz]

Specjaliści

2020-05-26 (Budownictwo, Holandia, Amsterdam) [zobacz]

Przypominamy, że pobieranie opłat przez agencje lub podmioty pośredniczące z tytułu wyszukiwania, pośrednictwa i wskazania pracodawcy jest NIELEGALNE. Dozwolone jest jedynie pobieranie od osób opłat związanych z kosztami dojazdu i powrotu osoby skierowanej, wydawania wizy, badań lekarskich a także tłumaczenia dokumentów.

Jeśli ogłoszenie jest niezgodne z prawem lub obraźliwe - poinformuj nas na czacie. Pamiętaj aby podać link do zgłaszanej oferty.

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych ofertach pracy z kategorii

Przesyłaj na mój adres email:

(Zawsze możesz zrezygnować z powiadomienia)
x

Szanowni Użytkownicy,

na bieżąco obserwujemy aktualne wydarzenia. Każdego dnia oczekujemy pozytywnych informacji odnośnie walki z Koronawirusem.
Cieszymy się ze wszelkich oznak solidarności w kraju i za granicą. Ta trudna sytuacja pokazuje, jak bardzo, my Polacy potrafimy się zjednoczyć w obliczu nietypowych zdarzeń.
Chcielibyśmy Was również zapewnić, że nasz portal pracuje bez zmian. Cały zespół realizuje pracę zdalnie, by zapewnić Wam nieprzerwanie najlepszą jakość usług.
Apelujemy! Dbajcie o siebie i o swoich bliskich. Przestrzegajmy kwarantanny, by jak najszybciej pozbyć się wspólnego wroga.

Z życzeniami zdrowia i cierpliwości,

zespół Poloniusz.pl