Cieśla konstrukcyjny

APLIKUJ
Aplikuj na to stanowisko
+ Dodaj CV x
 

ZWIĘKSZ SWOJE SZANSE NA NOWĄ PRACĘ, APLIKUJ NA PODOBNE OFERTY

Cieśla konstrukcyjny - Norwegia

2020-04-07 | Miejsce pracy: Norwegia - Bergen, Fredrikstad/Tønsberg

Ciesla kontrukcyjny / Tømrer

2020-04-01 | Budowa konstrukcji zewnętrznych, drewnianych oraz wykończenia wnętrz na projektach mieszkalnych i użyteczności publicznej na terenie całej Norwegii.

Ciesla konstrukcyjny

2020-03-30 | Ciesla Konstrukcyjny

Ciesla konstrukcyjny

2020-03-19 | Ciesla Konstrukcyjny

SUPER OFERTA dla przebywających w Norwegii - CIEŚLA KONSTRUKCYJNY – STOLARZ

2020-04-07 | WARUNKIEM KONIECZNYM JEST OBECNY POBYT NA TERENIE NORWEGIIMiejsce pracy: Norwegia (Tynset okolice Trondheim)Budowa, renowacja szkoły, przedszkola i hali sportowej

Stolarz / Monter G/K - Norwegia

2020-04-06 | Nasz klient - norweski wiarygodny pracodawca pilnie zatrudni  na stanowisko:Cieśla konstrukcyjny/Stolarz / Monter GKIlość wolnych stanowisk: 12Miejsce pracy: Oslo, Kristiansand, DrammenNr. ref.: StolarzObowiązki: Prace konstrukcyjne - zabudowa K/G, montaż drewnianych konstrukcji ścian...

CIEŚLA KONSTRUKCYJNY – STOLARZ, dla przebywających w Norwegii

2020-04-06 | CIEŚLA KONSTRUKCYJNY – STOLARZPrzebywający w Norwegii (region Sør Trøndelag og Møre og Romsdal)Zakres prac:Budynek publiczny, remont, rozbudowa, wymiana/ wstawianie drzwi i okien, elewacje zewnętrzne, wykończenie wnętrz, ściany, sufity itp.

CIEŚLA KONSTRUKCYJNY - STOLARZ, dla przebywających w Norwegii

2020-04-02 | CIEŚLA KONSTRUKCYJNY - STOLARZMiejsce pracy: Norwegia (region Sør Trøndelag – Tynset (Tolga))Opis stanowiska:Budynek publiczny, remont, rozbudowa, wymiana/ wstawianie drzwi i okien, elewacje zewnętrzne, wykończenie wnętrz, ściany, sufity itp.

Cieśla - Norwegia

2020-03-11 | Norweska firma Select Bemanning poszukuje dla swojego klienta pracowników w zawodzie:Cieśla- z doświadczeniem w montażu płyt gipsowych Start projektu 16.03.2020!

Cieśla dachowy - FRANCJA

2020-04-07 | Rozpoczęcie pracy: od zarazDo głównych zadań osoby zatrudnionej należy:Przygotowanie więźb dachowych na podstawie rysunku. Realizacja prac ciesielskich związanych z budową dachów.

Cieśla dachowy - Francja

2020-04-06 | Montaż dachówek tradycyjnych, prace ciesielskie związane z wykonywaniem drewnianych i metalowych elementów dachu. Praca na wysokości powyżej 3 metrów.

CIEŚLA- WIEDEŃ + MIESZKANIE !

2020-04-06 | Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: CIEŚLA miejsce pracy: Austria , Wiedeń  Jeśli chcesz pracować na stałej niemieckiej umowie z wysoką stawką i dodatkową dietą - ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Aplikuj !  Obowiązki- Prace stolarskie- Szalowanie ścian i fundament&o...

Cieśla szalunkowy, stała praca w Niemczech.

2020-04-06 | Prace stolarskie Szalowanie ścian i fundamentów obiektów w stanach surowych

Cieśla dachowy - cała Austria

2020-04-06 | konserwacja naprawa i rozbiórka konstrukcji drewnianych z okrąglaków i tarcicy;naprawy ciesielskie;przygotowywanie elementów konstrukcji ciesielskiej do montowania;mile widzaine brygady dwuosobowe;

x

Wyślij zgłoszenie

Załącz CV (opcjonalnie)x
Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych przez INTERDANET Łukasz Kuncewicz z siedzibą w Łodzi ul. Gdańska 54, 90-612 wpisaną do ewidencji działalności gospodarczej przez Urząd Miasta Łodzi pod numerem 47724, NIP 727-23-47-158, REGON: 473250880 (zobacz pełne dane) na potrzeby obecnych oraz przyszłych rekrutacji oraz na ich przesłanie do Pracodawcy . Jednocześnie oświadczam, że zapoznałam/em się z treścią Polityki PrywatnościRegulaminu.
Proszę przy okazji o wysłanie mi podobnych ofert na mój adres email.
Trwa wysyłanie...
Zostajesz przekierowany
do zewnętrznego
formularza pracodawcy

ZOBACZ INNE OFERTY TEGO PRACODAWCY

Szukam pracy

2020-04-06 (Niemcy, Mannheim) [zobacz]

Kawalerka do wynajęcia w z Wiedniu

2020-04-06 (Kawalerka (studio), Austria, Wiedeń) [zobacz]

Mieszkanie 2 pokoje umeblowane .

2020-04-06 (Mieszkanie, 2 sypialnie, Niemcy, Berlin) [zobacz]

Para szuka pracy przy opiece Live in care

2020-04-06 (Niemcy, Aachen, Opiekun / Opiekunka osoby starszej) [zobacz]

Hydraulik pomocnik-szukam pracy -całe niemcy

2020-04-06 (Praca fizyczna, Niemcy, Künzelsau) [zobacz]

Przypominamy, że pobieranie opłat przez agencje lub podmioty pośredniczące z tytułu wyszukiwania, pośrednictwa i wskazania pracodawcy jest NIELEGALNE. Dozwolone jest jedynie pobieranie od osób opłat związanych z kosztami dojazdu i powrotu osoby skierowanej, wydawania wizy, badań lekarskich a także tłumaczenia dokumentów.

Jeśli ogłoszenie jest niezgodne z prawem lub obraźliwe - poinformuj nas na czacie. Pamiętaj aby podać link do zgłaszanej oferty.

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych ofertach pracy z kategorii

Przesyłaj na mój adres email:

(Zawsze możesz zrezygnować z powiadomienia)
x

Szanowni Użytkownicy,

na bieżąco obserwujemy aktualne wydarzenia. Każdego dnia oczekujemy pozytywnych informacji odnośnie walki z Koronawirusem.
Cieszymy się ze wszelkich oznak solidarności w kraju i za granicą. Ta trudna sytuacja pokazuje, jak bardzo, my Polacy potrafimy się zjednoczyć w obliczu nietypowych zdarzeń.
Chcielibyśmy Was również zapewnić, że nasz portal pracuje bez zmian. Cały zespół realizuje pracę zdalnie, by zapewnić Wam nieprzerwanie najlepszą jakość usług.
Apelujemy! Dbajcie o siebie i o swoich bliskich. Przestrzegajmy kwarantanny, by jak najszybciej pozbyć się wspólnego wroga.

Z życzeniami zdrowia i cierpliwości,

zespół Poloniusz.pl