Mechatronik / Elektryk

Ogłoszenie z 2014-02-27

Mechatronik / Elektryk

Ogłoszenie z 2014-02-27

Miejsce: Niemcy Praca NiemcyPraca Eberswalde
Typ: Praca InżynieriaPraca Mechatronik
Zawód: Praca Mechatronik NiemcyPraca Mechatronik Eberswalde

Powiadom nas jeśli ogłoszenie łamie prawo lub jest obraźliwe.
Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia.

Nasi administratorzy przyjrzą się temu ogłoszeniu.

Zespół Poloniusz.pl
 

Chcesz zgłosić się do podobnej pracy? Przejrzyj ogłoszenia poniżej:

Mechatronik w Niemczech

Mechatronik z jezykiem angielskim i niemieckim

2017-04-28

praca z oprogramowaniem i wizualizacją (S7, WinCC flexible, TIA) okablowanie szaf sterowniczych wg planu testowanie szaf sterowniczych w warsztacie elektrycznym uruchamianie maszyn produkcyjnych w kraju i za granicą Czytaj więcej.

MECHATRONIK / ELEKTRYK / ELEKTRONIK z dobrym niemieckim (DREZNO)

2017-04-26

Obecnie dla naszego klienta, firmy z Drezna szukamy osób na stanowisko:MECHATRONIK / ELEKTRYK / ELEKTRONIK (k/m)Czas pracy: pełny etat – praca na 2 lub 3 zmianyMiejsce pracy: Drezno Zadania: Diagnostyka i naprawa maszyn Konserwacja i przeglądy Usuwanie usterek i awarii ... Czytaj więcej.

Ślusarz maszynowy (Niemcy) – atrakcyjna oferta

2017-04-24

montaż modułów i podzespołów mechanicznych praca z narzędziami: wiertarki, szlifierki, dźwig maszynowy i inne praca z rysunkiem technicznym Czytaj więcej.

Mechatronik

2017-04-24

- Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem linii produkcyjnych,- Przeglądy, naprawy, konserwacja i utrzymanie linii produkcyjnych, włącznie dokonywaniem koniecznych modyfikacji w systemach sterujących,- Montaż linii produkcyjnych. Czytaj więcej.

MECHATRONIK / ELEKTRYK z jezykiem niemieckim (DREZNO)

2017-04-10

Miejsce pracy: Drezno Zadania: Diagnostyka i naprawa maszyn Konserwacja i przeglądy Usuwanie usterek i awarii maszyn elektrycznych i instalacji produkcyjnych Prowadzenie dokumentacji Bieżące naprawy w zakresie elektryki i elektroniki Utrzymywanie ciągłości pracy maszyn produkcyjny... Czytaj więcej.

Mechatronik z jezykiem angielskim i niemieckim

2017-04-07

praca z oprogramowaniem i wizualizacją (S7, WinCC flexible, TIA) okablowanie szaf sterowniczych wg planu testowanie szaf sterowniczych w warsztacie elektrycznym uruchamianie maszyn produkcyjnych w kraju i za granicą Czytaj więcej.

Inżynieria w Eberswalde

Monter opon Nr ref. PP/160

2017-04-28

wymiana opon w samochodach osobowych Czytaj więcej.

Monter brygadzista ze znajomością języka angielskiego i/lub niemieckiego

2017-04-28

Koordynacja prac związanych z montażem kompensatorów – praca w ramach delegacji na całym świecie Nadzór nad zespołami monterów Kontakt z klientem na budowie Udział w dokonywaniu obmiarów oraz odbioru prac Możliwość pracy przy produkcji kompensator&... Czytaj więcej.

Mechanik przemysłowy z językiem angielskim i niemieckim Nr ref.: PP/65

2017-04-28

montaż elementów maszyn wg planu/ rysunku proste prace spawalnicze (TIG) obróbka blachy ze stali szlachetnej montaż maszyn bezpośrednio u klientów w kraju i za granicą Czytaj więcej.

Technik serwisant maszyn CNC

2017-04-28

analiza przyczyn awarii maszyn przeprowadzanie napraw, przeglądów i remontów maszyn CNC pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych naszych Klientów Czytaj więcej.

Inżynier/Technik automatyk

2017-04-28

samodzielna realizacja projektów z zakresu automatyki (od wdrożenia koncepcji do jej uruchomienia) projektowanie oprogramowania dla różnych przemysłowych aplikacji programowanie SPS (do szaf sterowniczych), HMI według wszystkich standardów i wymagań Klientów Czytaj więcej.

Przypominamy, że pobieranie opłat przez agencje lub podmioty pośredniczące z tytułu wyszukiwania, pośrednictwa i wskazania pracodawcy jest NIELEGALNE

Dozwolone jest jedynie pobieranie od osób opłat związanych z kosztami dojazdu i powrotu osoby skierowanej, wydawania wizy, badań lekarskich a także tłumaczenia dokumentów.

Przesyłaj mi ogłoszenia z kategorii Mechatronik - Eberswalde na email

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych ofertach pracy z kategorii

Przesyłaj na mój adres email:

(Zawsze możesz zrezygnować z powiadomienia)