Pomocnik Budowlany

Ogłoszenie z 2014-02-21

Pomocnik Budowlany

Ogłoszenie z 2014-02-21

Miejsce: Anglia Praca AngliaPraca Saffron Walden
Typ: Praca Praca fizycznaPraca Pomocnik
Zawód: Praca Pomocnik AngliaPraca Pomocnik Saffron Walden

Powiadom nas jeśli ogłoszenie łamie prawo lub jest obraźliwe.
Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia.

Nasi administratorzy przyjrzą się temu ogłoszeniu.

Zespół Poloniusz.pl
 

Chcesz zgłosić się do podobnej pracy? Przejrzyj ogłoszenia poniżej:

Pomocnik w Anglii

Waste Picker - Hadfield

2018-03-14

- Reczne sortowanie odpadow budowlanych (moga sie zdarzyc ciezkie rzeczy do przenoszenia)- Praca w druzynie- Praca czesciowo na swiezym powietrzu Czytaj więcej.

Waste Picker - Hadfield

2018-03-14

- Reczne sortowanie odpadow budowlanych (moga sie zdarzyc ciezkie rzeczy do przenoszenia)- Praca w druzynie- Praca czesciowo na swiezym powietrzu Czytaj więcej.

Pracownik warsztatu - Chadderton kolo Oldham

2018-03-14

Agencja Pracy Careermakers Recruitment poszukuje chetnych do pracy w duzym warsztacie w Chadderton/Oldham.Skladanie metalowych konstrukcji, skrecanie metalowych klatek itp.Wymagane doswiadczenie w pracy z narzedziami (umiejetnosc obslugi wiertarki, szlifierki itp. wskazana).Dostepne praca na pora... Czytaj więcej.

Praca fizyczna w Saffron Walden

Waste Operative - Little Hulton

2018-03-14

Czytaj więcej.

Sorter odpadow - Salford, Swinton, Little Hulton, Bury

2018-03-14

Agencja pracy Careermakers Recruitment poszukuje osob chetnych do pracy przy sortowaniu odpadow budowlanych oraz mieszanych w Salford, Swinton, LittleHulton, Bolton, BuryDo obowiazkow pracownika bedzie nalezec:- sortowanie odpadow budowlanych i mieszanych- praca na linii i yardziePraca w godzinac... Czytaj więcej.

Pracownik farmy mlecznej Anglia

2018-03-14

Poszukujemy chętnego kandydata do pełnienia roli dojarza w sześcioosobowym zespole pracowników na farmie mlecznej w Anglii. Farma znajduje się w Hampshire, zaledwie jedną godzinę drogi od Londynu, posiada 450 krów i sprzedaje mleko do jednej z największych sieci sklepó... Czytaj więcej.

Praca na farmie mlecznej w Anglii

2018-02-27

Pracownik farmy mlecznejMiejsce pracy: CHESHIRE, ANGLIA WYMAGANIA:-Język angielski - KOMUNIKATYWNY- DOŚWIADCZENIE ZAKRES OBOWIĄZKÓW:- Dojenie krów- Opieka nad cielętami- Zaganianie krów - Porządki na farmie- Jazda traktoremOFERUJEMY: - Niski koszt zak... Czytaj więcej.

Przypominamy, że pobieranie opłat przez agencje lub podmioty pośredniczące z tytułu wyszukiwania, pośrednictwa i wskazania pracodawcy jest NIELEGALNE

Dozwolone jest jedynie pobieranie od osób opłat związanych z kosztami dojazdu i powrotu osoby skierowanej, wydawania wizy, badań lekarskich a także tłumaczenia dokumentów.

Przesyłaj mi ogłoszenia z kategorii Pomocnik - Saffron Walden na email

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych ofertach pracy z kategorii

Przesyłaj na mój adres email:

(Zawsze możesz zrezygnować z powiadomienia)