Rzeznik ? mieso wolowe SZKOCJA!

MIEJSCE
TYP
ZAWÓD

APLIKUJ
Aplikuj na to stanowisko
+ Dodaj CV x
 

ZWIĘKSZ SWOJE SZANSE NA NOWĄ PRACĘ, APLIKUJ NA PODOBNE OFERTY

Rzeźnik - Belgia

2020-01-29 | - Praca z nożem przy taśmie- Usuwanie kości z mięsa wieprzowego, krojenie mięsa wieprzowego- Praca w warunkach chłodniczych - Przestrzeganie przepisów BHP 

Rzeznik. Wołowina, cielęcina. Trybowanie, klasowanie, ubój. Holandia

2020-01-29 | Dla naszego holenderskeigo klienta, poszukujemy doświadczonych:rzezników, wykrawaczy cielęciny i wołowiny (trybowanie wszystkie pozycje, klasowanie, obróbka nożem) również w akordzieoraz rzezników-ubojowców (cielęcina, wołowina).

RZEŹNIK -praca w Niemczech, różni pracodawcy

2020-01-28 | Porcjowanie mięsa (wszystkie rodzaje mięs) Dbanie o porządek i higienę w miejscu pracy Inne obowiązki uzależnione od konretnego pracodawcy i charakterystyczne dla stanowiska pracy

Rzeznik. Wołowina, cielęcina. Trybowanie, klasowanie, ubój. Holandia

2020-01-28 | Dla naszego holenderskeigo klienta, poszukujemy doświadczonych:rzezników, wykrawaczy cielęciny i wołowiny (trybowanie wszystkie pozycje, klasowanie, obróbka nożem) również w akordzieoraz rzezników-ubojowców (cielęcina, wołowina).

Rzeznik. Wołowina, cielęcina. Trybowanie, klasowanie, ubój. Holandia

2020-01-27 | Dla naszego holenderskeigo klienta, poszukujemy doświadczonych:rzezników, wykrawaczy cielęciny i wołowiny (trybowanie wszystkie pozycje, klasowanie, obróbka nożem) również w akordzieoraz rzezników-ubojowców (cielęcina, wołowina).

x

Wyślij zgłoszenie

Załącz CV (opcjonalnie)x
Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych przez INTERDANET Łukasz Kuncewicz z siedzibą w Łodzi ul. Gdańska 54, 90-612 wpisaną do ewidencji działalności gospodarczej przez Urząd Miasta Łodzi pod numerem 47724, NIP 727-23-47-158, REGON: 473250880 (zobacz pełne dane) na potrzeby obecnych oraz przyszłych rekrutacji oraz na ich przesłanie do Pracodawcy . Jednocześnie oświadczam, że zapoznałam/em się z treścią Polityki PrywatnościRegulaminu.
Proszę przy okazji o wysłanie mi podobnych ofert na mój adres email.
Trwa wysyłanie...
Zostajesz przekierowany
do zewnętrznego
formularza pracodawcy

ZOBACZ INNE OFERTY TEGO PRACODAWCY

Oferuję pokój do wynajęcia w Castleford

2020-01-29 (Anglia, Castleford, Pokój, 1 pojedyncze łóżko) [zobacz]

mieszkanie w Rzymie kawalerka blisko metra C

2020-01-29 (Kawalerka (studio), Włochy, Cento, Rzym) [zobacz]

Kierowca ce

2020-01-29 (Transport / Motoryzacja, Francja, Paryż) [zobacz]

Kierowca ce

2020-01-29 (Transport / Motoryzacja, Polska, Płock) [zobacz]

Dwóch do budowlanki

2020-01-29 (Budownictwo, Niemcy, Berlin) [zobacz]

Przypominamy, że pobieranie opłat przez agencje lub podmioty pośredniczące z tytułu wyszukiwania, pośrednictwa i wskazania pracodawcy jest NIELEGALNE. Dozwolone jest jedynie pobieranie od osób opłat związanych z kosztami dojazdu i powrotu osoby skierowanej, wydawania wizy, badań lekarskich a także tłumaczenia dokumentów.

Jeśli ogłoszenie jest niezgodne z prawem lub obraźliwe - poinformuj nas na czacie. Pamiętaj aby podać link do zgłaszanej oferty.