Praca na rusztowaniu-Norwegia-Szkolenie – Lipiec

Kategorie artykułu: Szkolenia

Użytkownik rusztowań – Norweskie uprawnienia Szkolenie – Łódź, Warszawa, Katowice, Gdynia, Online – Lipiec

  Planujesz pracować w Norwegii? Twój zawód wymaga korzystania z rusztowań?

 Od stycznia 2016 roku każda osoba pracująca na rusztowaniach na wysokości powyżej 2 metrów (dotyczy każdego, kto wykorzystuje rusztowania w swojej pracy) ma obowiązek ukończyć “Kurs użytkownika rusztowań”(przepisy norweskie). Bez względu na zawód, jeśli pracujesz na rusztowaniach powyżej 2 metrów musisz posiadać norweskie uprawnienia dla “Użytkownika rusztowań”

 Nie ukończyłeś jeszcze takiego szkolenia?

Skorzystaj z naszej oferty!

Najbliższe terminy jednodniowych szkoleń:

5, 12, 19, 26 lipca - szkolenie stacjonarne i online

 Miejsce: Łódź, Warszawa, Gdynia, Katowice i dowolne miejsce na świecie (on-line)
Zapraszamy na szkolenia interaktywne prowadzone przez Internet na żywo z wykładowcą lub szkolenia stacjonarne. Wybierz formę szkolenia, która najbardziej Ci odpowiada.
Istnieje również możliwość skorzystania ze szkoleń dostosowanych indywidualnie do Twojego rozkładu zajęć. O szczegóły zapytaj naszego konsultanta!

Kontakt: 504.134.690
szkolenia@es-perfekt.pl
www.es-perfekt.pl
www.paragraf17-1.pl

Szkolenie dla użytkowników rusztowań przeznaczone jest dla tych branż i osób, które wykorzystują rusztowania w swojej pracy/zawodzie.

 Po ukończeniu szkolenia otrzymujecie Państwo uprawnienia do użytkowania, montowania i demontowania poszczególnych typów rusztowań od 2 metrów wysokości.

Zalety naszego szkolenia:

 • w jeden dzień otrzymujecie Państwo bezterminowe norweskie uprawnienia do użytkowania rusztowań powyżej 2 metrów
 • oszczędność pieniędzy – o szczegóły zapytaj konsultanta
 • kursy prowadzone są przez wykładowców akredytowanych przez norweską jednostkę certyfikującą, więc macie Państwo pewność że certyfikat i plastikowa legitymacja ze zdjęciem są honorowane przez wszystkich pracodawców norweskich!

 Zapisz się!

Zapytaj o indywidualny rabat dla siebie lub dla siebie i grupy kolegów!

 We wskazanych terminach zapraszamy na szkolenia:

1) Monter rusztowań-Paragraf 17-4

2) Użytkownik rusztowań- Norwegia

3) Kurs ochrony przed upadkiem-szelki bezpieczeństwa- Norwegia

4) Norweskie BHP (HMS) – dla firm i osób pracujących w Norwegii

5) Sygnalista / hakowy – Norwegia

  Aktualne terminy wszystkich szkoleń zawsze dostępne na naszej stronie: www.es-perfekt.pl

 Zapraszamy!

 W przesyłanych dokumentach prosimy o zawarcie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych przez ES-Perfekt w celach przyszłych szkoleń i/lub rekrutacji”.*

 *Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest ES-Perfekt, ul. Partyzancka 80/92 lok. 18, 95-200 Pabianice. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia satysfakcjonującej oferty współpracy, możliwości organizacji szkoleń i/lub rekrutacji, w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom, instytucjom współpracującym przy organizacji szkoleń i wydawaniu uprawnień oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych. Ponieważ ES-Perfekt posiada zróżnicowaną ofertę stanowisk i szkoleń, podane dane osobowe będą udostępniane wyłącznie w celach rekrutacji lub organizacji szkolenia na wybrane stanowisko. Powyższe dotyczy również innych danych przekazanych do klientów ES-Perfekt drogą elektroniczną, listowną, bądź osobiście podczas umówionych spotkań. Inne operacje na podanych danych osobowych mogą być wykonywane tylko w przypadku wyrażenia odrębnej zgody – dotyczy to w szczególności zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych. Informujemy o prawie do żądania w każdym czasie dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania. A także o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych przysługującym w każdym czasie. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych w ES-Perfekt prosimy o kontakt pod adresem email: szkolenia@es-perfekt.pl

O nas

Jesteśmy agencją rekrutacyjną i szkoleniową działającą na rynku europejskim od roku 2008. Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty nadane przez odpowiednie organy państwowe umożliwiające organizowanie w pełni legalnego zatrudnienia.

Znajomość potrzeb rynku w Europie i Skandynawii oraz wymagań tamtejszych pracodawców oraz obowiązujących przepisów prawa pozwala nam dobrać odpowiednich kandydatów na poszczególne stanowiska pracy oraz umożliwić im zdobycie niezbędnych kwalifikacji do podjęcia pracy.

Przejrzyj wszystkie artykuły, lub wybierz któryś z poniższych:

  Praca na wysokości-Norwegia-Szelki-Szkolenie- Lipiec
  Monter rusztowań-Norwegia- Paragraf 17-4 i szelki bezpieczeństwa Szkolenie – Lipiec
  Sygnalista – Hakowy – Norwegia – Szkolenie – Lipiec
  Operator podestów ruchomych/zwyżek/liftów-Norwegia-Szkolenie – Lipiec
  HMS-Norweskie BHP-szkolenie dla firm i osób indywidualnych – Lipiec