Poznaj najnowszy kurs angielskiego od ESKK ZA DARMO!

Kategorie artykułu: Szkolenia

 Od teraz nauka języka angielskiego jeszcze bardziej komfortowa. ESKK uruchomiło właśnie nowy kurs „Angielski dla poczatkujących” z wersją ONLINE. Usiądź wygodnie… i zacznij najprzyjemniejszą naukę przed komputerem! Teraz możesz poznawać słówka i zwroty podczas interaktywnych zabaw, układania puzzli i słuchania popularnych piosenek.

 

 

Ten nowatorski kurs został stworzony po to, by umożliwić dorosłym rozwój umiejętności językowych w wygodny i bezstresowy sposób. Stanowi doskonałe rozwiązanie zarówno dla osób, które chcą pogodzić naukę z pracą zawodową, jak i dopiero poszukujących zatrudnienia. „Angielski dla początkujących” pozwala na naukę o dowolnej porze, wszędzie tam, gdzie masz dostęp do Internetu. Materiał z lekcji są podzielone na porcje, więc uczysz się zawsze tyle, ile możesz w danej chwili. Nie musisz się przemęczać!

Udało się stworzyć wyjątkowo atrakcyjne i skuteczne narzędzie do nauki. Interaktywne, praktyczne ćwiczenia oraz ciekawa szata graficzna nie pozwolą Ci się nudzić. Dzięki temu, że uczysz się poprzez działanie, łatwiej przyswajasz informacje. Rozwiązywanie różnorodnych zadań sprawi Ci naprawdę dużo frajdy. Zapamiętasz zwroty gotowe do użycia w codziennym życiu i ani się obejrzysz, a zaczniesz rozumieć angielskie wypowiedzi i śmiało na nie odpowiadać.

Chcesz wiedzieć, jak to działa? Zobacz film!

Już ponad 277 000 osób nauczyło się angielskiego na kursach ESKK. Szkoła posiada największe doświadczenie w prowadzeniu kursów metodami d-learning (distance learning). Edukacją na odległość zajmuje się od blisko 25 lat.

Chcesz skorzystać? Mamy dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość – kurs angielskiego i 10 innych języków w wersji online są dostępne zupełnie ZA DARMO! To idealna opcja dla osób, które nie mają czasu na kursy stacjonarne.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:

Czekamy na Ciebie codziennie: poniedziałek – piątek 7: 00 – 20:00

infolinia: 801 101 909 (całkowity koszt połączenia jak za 1 impuls wg taryfy operatora)

telefon: 61 879 32 67

Gadu-Gadu: 6591370

Przejrzyj wszystkie artykuły, lub wybierz któryś z poniższych:

    Ekspresowy kurs angielskiego teraz ZA DARMO!
    Materiały wszystkich kursów ESKK: językowych, zawodowych i hobbystycznych dostępne ZUPEŁNIE ZA DARMO!
    13 kursów językowych przez Internet ZA DARMO!
    Angprofi – kurs języka angielskiego online
    Kurs dla pielęgniarek i opiekunek społecznych – nauka w dowolnym miejscu i czasie!