ATERIMA MED – spotkania w całej Polsce i wygodna rekrutacja przez internet

Kategorie artykułu: News

ATERIMA MED ma biura rekrutacyjne w całej Polsce. Aby ułatwić kandydatom kontakt, firma organizuje też liczne spotkania. Osoby zainteresowane pracą mogą również wziąć udział w wygodnej rekrutacji przez internet – wszystko po to, aby ułatwić kandydatom kontakt z firmą.

Każda nowa praca wiąże się ze stresem. Aby proces rekrutacji był łatwiejszy i mniej stresujący, ATERIMA MED stara się jak najbardziej ułatwić kandydatom do pracy kontakt i usprawnić załatwianie wszystkich formalności związanych z wyjazdem.

Oddziały w całej Polsce

Główna siedziba ATERIMA MED znajduje się w Krakowie, ale poza stolicą Małopolski firma posiada Biura Rekrutacyjne w większych miastach Polski:

 • Gdańsku,
 • Katowicach,
 • Wrocławiu,
 • Łodzi,
 • Szczecinie.

W ATERIMA MED można korzystać również z tzw. Mobilnych Punktów Rekrutacyjnych. Co to takiego? Osoby zainteresowane pracą w Niemczech mogą spotkać się w takim biurze z konsultantem po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Mobilne biura znajdują się w Warszawie, Poznaniu, Bydgoszczy, Opolu, Rzeszowie, Toruniu i Zielonej Górze.

Numery telefonów i adresy wszystkich biur ATERIMA MED można znaleźć TUTAJ.

Spotkania z ATERIMA MED

Wszystkie osoby zainteresowane pracą w charakterze opiekuna osób starszych, mogą dowiedzieć się więcej na temat współpracy z ATERIMA MED podczas organizowanych przez firmę spotkań na terenie całej Polski.

 • Dni otwarte

Firma często organizuje dni otwarte, czyli spotkania, które odbywają się w biurach regionalnych. Podczas dni otwartych każdy uczestnik może bezpłatnie wziąć udział m.in. w pokazowych lekcjach języka niemieckiego lub szkoleniach z zakresu chorób otępiennych (tj. demencja lub choroba Alzheimera), które są prowadzone przez ekspertów. Dni otwarte są także okazją do rozmowy z Konsultantami ATERIMA MED, poszerzenia wiedzy na temat wyjazdów do pracy w opiece nad osobami starszymi oraz wymiany doświadczeń pomiędzy samymi opiekunami. Na uczestników zawsze czeka ciekawy program oraz słodki poczęstunek.

 • Spotkania informacyjne w całej Polsce

Wszystkie osoby, które nie mają możliwości spotkania się z ATERIMA MED w biurach regionalnych, firma zaprasza na spotkania informacyjne w wielu miastach Polski, które odbywają się m.in. w Urzędach Pracy. Każde spotkanie jest okazją do zdobycia szczegółowych informacji na temat pracy jako opiekun w Niemczech oraz wskazówek na temat bezpiecznej pracy za granicą. Osoby zdecydowane na wyjazd mogą na miejscu podpisać umowę z przedstawicielami ATERIMA MED.

 • Targi i giełdy pracy

Przedstawiciele ATERIMA MED regularnie pojawiają się na targach i giełdach pracy w całej Polsce. Podczas tych spotkań konsultanci odpowiadają na pytania związane z pracą jako opiekun osób starszych w Niemczech. Terminy wszystkich spotkań z ATERIMA MED można znaleźć TUTAJ.

Wygodna rekrutacja przez internet

Wszystkie kandydaci, którzy nie mogą przyjechać do biura firmy, mogą porozmawiać z konsultantem przez telefon lub za pomocą Skype’a. Podczas rozmów rekruterzy ATERIMA MED omawiają warunki współpracy i przedstawiają oferty pracy. Podpisanie dokumentów w takiej sytuacji odbywa się za pośrednictwem poczty.

Jak można się zgłosić?

Opieka nad osobami starszymi w Niemczech to duże wyzwanie. W ATERIMA MED wszyscy opiekunowie sami mogą wybrać dogodną dla nich formę spotkania. Konsultanci ds. rekrutacji ATERIMA MED na każdym etapie starają się, aby współpraca przebiegała sprawnie dla obu stron.

Myślisz nad pracą jako opiekun w Niemczech?  A może chcesz dowiedzieć się więcej o firmie? Więcej informacji na temat ofert pracy i warunków zatrudnienia w ATERIMA MED można otrzymać na kilka wygodnych sposobów:

 • wypełniając formularz na stronie,
 • telefonicznie – dzwoniąc na numer Działu Rekrutacji: 12 341 15 15,
 • stacjonarnie – odwiedzając jedno z biur firmy – wszystkie adresy podane są TUTAJ.

Znalezione obrazy dla zapytania aterima med

 

Przejrzyj wszystkie artykuły, lub wybierz któryś z poniższych:

  Grupa ATERIMA po raz piąty w raporcie o odpowiedzialnym biznesie w Polsce!
  Rekrutacja w zawodach budowlanych – Dni Otwarte w Stavanger w dniach 28.02– 01.03.2018
  Wakacyjne konkursy z ATERIMA MED!
  ATERIMA MED – firma polecana przez Opiekunów
  Premie świąteczne w ATERIMA MED – nawet 1500 Euro netto + 300 Euro brutto premii!